Jeden z najpopularniejszych polskich zespołów ska/punk, Koniec Świata obchodzi 15. urodziny. Na jubileuszowy koncert zaprasza do klubu Od Nowa.

„15 lat minęło od czasu, kiedy na korkowej tablicy ogłoszeń w katowickim sklepie muzycznym powiesiłem odręcznie zapisaną kartkę z informacją: Poszukuję muzyków z pasją i ogromną chęcią grania w klimatach ska/punkowo/ folkowych. Wiele się przez ten czas wydarzyło, jedni odeszli z zespołu, drudzy przyszli a niektórzy dalej są. Z okazji tej okrągłej rocznicy Koniec Świata organizuje urodzinową trasę w największych miastach Polski” – tak pisze lider Końca Świata Jacek Stęszewski o okolicznościowej trasie jubileuszowej. Grupa przez te 15 lat trafiła do ścisłej czołówki rodzimych zespołów rockowych, ujmując publiczność przebojowymi piosenkami i życiowymi, pełnymi swoistego romantyzmu tekstami lidera, z którymi identyfikują się słuchacze nie tylko będący rówieśnikami zespołu. Celebrując jubileusz Koniec Świata zawita na specjalny koncert także do Torunia. „W programie koncertowym nie zabraknie najstarszych i dawniejszych piosenek, będzie sporo repertuaru z płyty Kino Mockba, będzie także krótki set akustyczny, numery z ostatnio wydanych płyt oraz kilka piosenek premierowych” – zapowiada Stęszewski.

Koncert odbędzie się w ACKiS „Od Nowa” (Gagarina 37a) w piątek 6 marca o 19.00. Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży można nabyć w Od Nowie w reecepcji (poniedziałek-piątek) w godzinach 09:00-16:00 i w barze od poniedziałku do niedzieli w godzinach 16:00-00:00. W dniu koncertu cena biletu wynosi 30 zł.

[fot. materiały prasowe]