Obchodów 70-lecia Uniwersytetu Mikołaja Kopernika ciąg dalszy. Tym razem Program Absolwent UMK przygotował rowerowy rajd po Toruniu.

Wyścig KOŁO MIASTA ma być niezwykły. Nie chodzi tu tylko o rywalizację sportową. Organizatorzy zapewniają, że zawodników na trasie czekają dodatkowe konkurencje – nie zdradzają jakie. Na pewno warto zabrać ze sobą smartfona z dostępem do internetu i możliwością skanowania kodów QR (dla nie mających smartfonów przygotowane są inne konkursy). Ważny jest zarówno czas przejazdu, jak i wykonywanie zadań.

Aby wziąć udział w Akademickiej Grze Rowerowej trzeba dobrać się w pary – przy czym jedna z osób musi posiadać legitymację studencką lub Kartę Absolwenta UMK. Wpisowe na zawody to 10 zł od studenta i absolwenta oraz 15 zł od uczestnika spoza UMK (w ramach wpłaty zawodnicy otrzymają wodę i poczęstunek). Biorąc udział w tej zabawie można się zaopatrzyć w rowerowe gadżety. Nagrodami dla pierwszych trzech par są bony do zrealizowania w sklepie Rowery Kwiatkowski: 2 x 200 zł za 1. miejsce, 2 x 150 zł za 2. miejsce i 2 x 100 zł za 3. miejsce.  Wyścig ruszy 13 czerwca (sobota) o 16.00 spod Rektoratu. Zapisy trwają tylko do 8 czerwca.

Aktualne informacje o Akademickiej Grze Rowerowej KOŁO MIASTA znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.
Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj.