Choć za oknem zima, warto pomyśleć już o planach na wiosnę, szczególnie takich, które tyczą się koncertów, na które bilety bardzo szybko się wyprzedają! Mamy dla Was ciekawą propozycję – kameralny koncert Andrzeja Piasecznego, podczas którego będziecie mieli okazję usłyszeć utwory artysty w wyjątkowych aranżacjach.

Andrzej Piaseczny kameralnie w Toruniu

Andrzej Piaseczny to wokalista, którego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Znany jest nie tylko z wielu posiadanych na swym koncie albumów, ale także z kilku ról w filmach czy serialach oraz z bycia jurorem w programie TVP2 The Voice of Poland. Choć w 2017 roku świętował już 25 lat na scenie muzycznej, to nie spoczął na laurach i rozpoczął nowy rozdział w swojej karierze nagrywając w międzyczasie kolejny, wyczekiwany przez wielu krążek – „O mnie, o tobie, o nas”, który artysta prezentował w Toruniu w zeszłym roku.

W kwietniu Andrzej Piaseczny ponownie odwiedzi miasto Kopernika, tym razem jednak w ramach innego, szczególnego projektu. Fani wokalisty po raz pierwszy będą mieli okazję usłyszeć go w specjalnych, kameralnych warunkach, a zarazem w wyjątkowych aranżacjach. Będzie to szczególny występ, który zapewni bliską, niemal intymną atmosferę koncertową. W takiej oprawie, największe przeboje artysty, a także wyselekcjonowane przez niego jego ulubione utwory, z pewnością będą brzmiały wyjątkowo!

Andrzej Piaseczny kameralnie w Toruniu – szczegóły wydarzenia:

Kto: Andrzej Piaseczny

Kiedy: 11 kwietnia, otwarcie: godz. 19.00, start: godz. 20.00

Gdzie: Centrum Kultury Dwór Artusa

Bilety: W cenie od 129 zł, dostępne na biletyna.pl.