Człowiek orkiestra – dziennikarz, autor tekstów piosenek, muzyk, a także artysta kabaretowy i poeta. Mowa oczywiście o Arturze Andrusie, który po raz kolejny zagości w Toruniu.

Forte Artus Festival zwiastuje wieczory pełne spotkań ze znakomitymi osobistościami. Nie zabraknie zawadiackiego humoru, wyjątkowych koncertów oraz ciekawych spektakli. Jednym z tegorocznych gości festiwalu będzie Artur Andrus, znany przede wszystkim z pracy w Polskim Radiu. Jak zapowiadają organizatorzy, tym razem dziennikarz nie będzie śpiewać, nie wystąpi też w roli konferansjera. Goście mogą spodziewać się dużej dawki ciętego dowcipu oraz sporej autoironii, z której słynie Artur Andrus. Spotkanie literacko-dziennikarskie poprowadzi szef Radia GRA Toruń, Mariusz Składanowski.

Jeśli jesteście wielbicielami ciętego języka Artusa Andrusa, jeżeli chcecie spędzić wieczór, śmiejąc się do rozpuku, zjawcie się 27 listopada w Dworze Artusa. A jeśli nie kojarzycie Artusa Andrusa, ale zawsze zasiadacie przez telewizorem, by oglądać „Milionerów”, na pewno pamiętacie pytanie: „Artur Andrus śpiewa, że pił w Spale, a spał…”?

Dwór Artusa na jeden niezapomniany wieczór zamieni się w Dwór… Andrusa. Nie może Was tam zabraknąć!

KIEDY: 27 listopada 2017 (poniedziałek), godz. 19:00-20:30
GDZIE: Centrum Kultury Dwór Artusa, ul. Rynek Staromiejski 6, Toruń
BILETY: wstęp wolny

Wydarzenie na Facebooku

Pełen rozkład festiwalowych atrakcji i spotkań znajdziecie tutaj.

[fot. okładka albumu „Cyniczne córy Zurychu”]