Toruń to miasto, które nawet podczas wakacji nie zwalnia tempa. Już 19 lipca można wybrać się na Bydgoskie Przedmieście i skorzystać z letniego basenu. Będzie on również dostępny od 9 sierpnia na Skarpie. 

Co czeka wszystkich zainteresowanych?

Będą to: mini turnieje siatkówki plażowej, badmintona, gry w boule a ponadto dla wprawionych pływaków przygotowano zawody pływackie oraz konkursy skoków. Nie zapomniano również o nurkach, dla których są przewidziane różne interesujące konkurencje. Wszystko oczywiście w muzyczno-tanecznej oprawie osłodzonej darmową watą cukrową.

Ceny biletów i godziny otwarcia.

Z miejskiego basenu można korzystać od 12:00 do 18:00 Bilet ulgowy, którego cena wynosi 6 zł, jest przeznaczony dla dzieci uczęszczających do szkoły, studentów, rencistów oraz emerytów.  Karnet  upoważniający tę grupę do 10 wejść to koszt 45 zł. W przypadku biletu normalnego jest on nieco droższy, a mianowicie kosztuje 10 zł. W przypadku karnetu będzie to cena 80 zł. Skorzystanie z basenu po godzinie 16:00 jest nieco tańsze. Można wtedy wejść za 5 zł-osoby dorosłe i dzieci za 4 zł. Przewidziano również bilety rodzinne, których cena wynosi 8 zł za osobę dorosłą oraz 4 zł za dziecko. Osoby zainteresowane wypożyczeniem leżaka muszą przygotować się na już zdecydowanie większy wydatek. Cena wypożyczenia to 10 zł. Trzeba jednak zapłacić przy wypożyczeniu kaucję w wysokości 50 zł.