Już w styczniu, w Od Nowie, pojawi się Kamil Bednarek wraz z zespołem. Zaprezentują oni torunianom materiał ze swojego nowego albumu „Talizman”. 

Kamila Bednarka raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. To młody chłopak, który tworzy muzykę reggae. Swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał w formacji Star Guard Muffin. Aktualnie jest wokalistą w zespole, który sygnowany jest jego nazwiskiem. W 2010 roku wziął udział w talent show Mam talent!, w którym dotarł do finału i zajął drugie miejsce. Znany jest także z programu Bitwa na głosy. Objął w nim funkcję przewodniczącego szesnastoosobowej grupy wokalistów z Brzegu, wraz z którą wygrał program.

Bednarek w Od Nowie

W styczniu 2017 roku ukazał się nowy singiel wokalisty zatytułowany „Talizman”, który został nagrany z gościnnym udziałem Matheo. Piosenkarz zdobył cztery nominacje do Eska Music Award 2017. Ostatecznie wygrał statuetkę w kategorii Artysta roku. W maju wydał utwór „Poczuj luz”, który został drugim singlem zwiastującym nową płytę artysty. Jej premiera będzie miała miejsce 1 grudnia tego roku. To właśnie utwory z najnowszego albumu fani zespołu usłyszą podczas koncertu w Toruniu!

Bednarek w Od Nowie – szczegóły wydarzenia:

Kto: Kamil Bednarek z zespołem

Kiedy: 18 stycznia 2018 r.; 18:00 – otwarcie drzwi, 19:00 – rozpoczęcie koncertu

Gdzie: Od Nowa

Bilety: od 59 zł do 79 zł

Bilety dostępne na stronach:

www.ticketclub.plwww.stodola.plwww.ebilet.plwww.eventim.pl,www.ticketpro.plwww.biletomat.plwww.biletyna.pl.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

[Fot. Facebook]