Po sobotnim koncercie Rebeki proponujemy dobre zakończenie weekendu przy dźwiękach zespołu Bokka.

 

Bokka to kolejny z zespołów, który nie ujawnia swojej tożsamości. Ujawniają za to swoje produkcje, które są na wysokim poziomie. Docenił ich pitchfork, Ziółkowski zaprosił na Open’era, a remixował NDA. W 2013 roku wydali swój debiut, który zwrócił uwagę nie tylko tajemniczością, ale również poziomem produkcji. Krytycy jak i słuchacze przyjęli bardzo pozytywnie ten album. Nic dziwnego – muzyka tego projektu stoi na światowym poziomie.

Melodie Bokki łączą w sobie zarówno nowoczesne myślenie, jak i eksperymenty. Potrafią czerpać dźwięki z codziennego życia i dobrze połączyć je w utwory muzyczne. Jednocześnie muzyka ta przepełniona jest zabawą. Porywają tajemniczością, która przejawia się chociażby na koncertach, gdzie występują w specjalnych maskach. Nie wiemy również zajmuje się songwritingiem czy tworzeniem muzyki. Tą tajemniczość będziemy mogli przeżyć na własnej skórze już wkrótce.

Zespół wystąpi w niedzielę, 30 marca. Gościć ich będzie klub Od Nowa. Bilety w przedsprzedaży kosztują 30 zł, zaś w dniu koncertu będą kosztować 40 zł. Warto zakończyć marzec przy dobrych dźwiękach i miło powitać kolejny tydzień.

 

[fot.: facebook, fanpage zespołu Bokka]