W czwartek odbędzie się w Toruniu wyjątkowe wydarzenie! Do Torunia powrócą wtedy Brodacze live act, którzy po dobrze przyjętym koncercie z Łąki Łan, odwiedzą tym razem miasto Kopernika, aby zagrać z dwoma innymi zespołami – Killedbycar i Dogs Head. 

Brodacze live act wracają do Torunia

Brodacze live act to zespół z Poznania, który wykonuje elektroniczną elektronikę graną na żywo. Tworzą go trzej brodacze: Kuba Kałamaja, Wojciech Kucharski i Kamil Neumann. Przez dwie trasy wspierali Łąki Łan, grali też z Lao Che. Występowali w największych polskich salach takich jak: Wytwórnia w Łodzi, Stary Maneż w Gdańsku, Atlantic w Gdyni, A2 we Wrocławiu czy Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie.

Tym razem Brodacze, po świetnie przyjętym koncercie z Łąki Łan, wracają do Torunia, aby zagrać w NRD razem z dwoma innymi zespołami. Usłyszmy ich z Killedbycar, czyli z elektroniczno-indie rockowym trio z punk-rockową przeszłością. Ich muzyka opiera się na energicznych, melodyjnych gitarach oraz rytmicznych syntezatorach, a znakiem rozpoznawczym zespołu jest nietuzinkowe zastosowanie i łączenie ze sobą różnych instrumentów elektronicznych i strunowych. Brodacze pojawią się na scenie także z toruńskim zespołem Dogs Head, który powstał w 2014 roku. W skład zespołu wchodzą Adam Gowor „Ziot”- producent, DJ, muzyk oraz wokalista Krzysztof Majczuk „Kisiel”, a do składu koncertowego dołączył Szymon Szóstak. Mają na swoim koncie płytę, która jest w całości materiałem autorskim, nagranym w studiu domowym stworzonym przez muzyków na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu.

Brodacze live act wracają do Torunia – szczegóły wydarzenia:

Kto: Brodacze live act wraz z Killedbycar i Dogs Head

Kiedy: 29 listopada, godz. 20.00 (wejście do klubu od 19.30)

Gdzie: Klub NRD, ul. Browarna 6

Bilety: Studencki 15 zł, normalny 20 zł, do nabycia na goout.net. Bilety w dniu koncertu, przy wejściu od godz. 19.30, w cenie 25 zł.