Już w sobotę, 26 września, na toruńskiej Barbarce dojdzie do Charytatywnego Maratonu Dance Fitness. Podczas niego dojdzie do zbiórki funduszy na „Sercobus” dla Fundacji Melodia Serc. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

Czym ma być”Sercobus”?

Fundacja Melodia Serc na co dzień zajmuje się szeroko rozumianymi problemami związanymi z bezpieczeństwem społecznym. Jej członkowie starają się pomagać rodzinom zagrożonym wykluczeniem, pokazywać dobre wzorce młodzieży. Ponadto fundacja dąży do tego, aby dzieci czuły się ważne, pomimo przeciwności, które je spotykają.

Aby fundacja mogła lepiej spełniać swoje zadania, potrzebuje własnego busa. Do tej pory wszelkie zadania realizowano przy pomocy prywatnych samochodów. Pozwoli to poszerzyć zasięg działalności oraz na pokazanie podopiecznym nowych miejsc.

Charytatywny Maraton Dance Fitness

W związku ze zbiórką 26 września od godziny 11:00 na Barbarce dojdzie do Charytatywnego Maratonu Dance Fitness. W programie pokazy uznanych instruktorów, liczne atrakcje dla najmłodszych czy ognisko. Zapisów można dokonywać pod numerem telefonu 661 509 425 lub pod adresem mailowym fundacja-melodiaserc@wp.pl. Warunkiem zapisu jest wpłata 25 zł do zbiórki na platformie SiePomaga.pl.

Harmonogram:

11.00 – Zumba Fitness (Marek Ciećwierz i Magda Czyszek )
12.00 – Rootz
13.00 – Salasation (Karolina Zojka Krzemińska, Marek Ciećwierz oraz gość niespodzianka)
15.00 – Integracja przy ognisku (prowiant we własnym zakresie)
Ponadto: Animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami, sklepik z rzeczami Salsation, sklepik w
Leśniczówce, punkt gastronomiczny, trzypoziomowy Park Linowy przeznaczony dla różnych
grup wiekowych, minigolf

 

Oficjalny plakat imprezy

Oficjalny plakat imprezy