Stypendia rządu francuskiego, podwójne dyplomy francusko-polskie, studia we Francji brzmią nieźle? O tym wszystkim będzie można się dowiedzieć podczas Dni Campus France.

Wydarzenie organizowane przez Ambasadę Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencję Campus France zawita również do Torunia. Dni Campus France odbędą się 6. listopada na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania w godzinach 9:00-15:00.

Co będzie można tam usłyszeć? Porady indywidualne przedstawicieli Agencji Campus France i reprezentantów wybranych kierunków studiów dotyczące studiów we Francji. Będzie można zobaczyć również prezentacje pozwalające na lepsze przygotowanie się do wyjazdu i do samego studiowania w kraju nad Sekwaną i Loarą. Będą one skierowane zarówno do studentów jak i licealistów.

Samo wydarzenie ubarwi quiz z nagrodami, który odbędzie się w godzinach 12:30- 13:30. W tym czasie odbędzie się także recital piosenki francuskiej w wykonaniu Magdy Ziomek. Będzie można usłyszeć m. in. „Excipit” Brodki czy „Je Veux” Zaz. Uczta dla uszu.

Wstęp wolny.