Przy Ul. Jęczmiennej 13/4 w Toruniu znajduje się miejsce, w którym możecie zostać fotografem, żeglarzem, gwiazdą rocka albo podróżnikiem. Escape Room Wejdź i Wyjdź spełni Wasze skryte marzenia z dzieciństwa.

W toruńskim escape roomie Wejdź i Wyjdź znajdują się cztery pokoje – „Ciemnia fotografa”, „Ahoj żeglarzu”, „Rock&Roll” oraz „Afrykański skarb”. Nasza redakcja chciałaby przybliżyć Wam nieco pierwszy z pokoi, w którym możecie natknąć się na aparaty sprzed kilkudziesięciu lat i inne atrybuty profesjonalnego fotografa.

Poziom pokoju określa się jako średniozaawansowany, ale spokojnie mogą go odwiedzać grupy początkujące. Do dyspozycji mamy krótkofalówkę, więc jeśli pojawi się jakikolwiek problem, wystarczy poprosić Mistrza Gry o wskazówki.

Ciemnia fotografa – co znajdziecie w środku?

Ciemnię fotografa możecie penetrować albo w ciemnościach, albo przy zapalonym świetle – to do Was należy wybór. Zatem nawet jeśli nie przepadacie za ciemnością, nie musicie obawiać się wizyty w tym pokoju. W pomieszczeniu faktycznie można poczuć się jak w ciemni fotografa – znajdziecie tam wszystko, co potrzebne do wywoływania zdjęć. Samych fotografii również nie zabraknie. Warto dobrze przeszukać pokój, gdyż jest to kluczem do sukcesu. Właśnie – na klucze również radzimy zwrócić uwagę.
Zagadki są logiczne. Pamiętajcie, że czasami to te najprostsze rozwiązania bywają najlepsze.

Pokój ten w szczególności spodoba się fanom pstrykania zdjęć (nie tylko selfie!), ale nawet jeśli nie posiadacie fachowej wiedzy fotograficznej, możecie nabyć ją właśnie w Ciemni Fotografa. Aby wyjść z pokoju, potrzebujcie zgranej drużyny, dużej dozy spostrzegawczości i ciekawości świata. Podejmiecie wyzwanie?

Jeśli jesteście fanami rocka, możecie spróbować swoich sił w pokoju „Rock&Roll”. Z kolei jeśli marzycie o podróży do Afryki, może zdecydujecie się odnaleźć „Afrykański Skarb”? Poza tym nieważne, czy na co dzień słuchacie szant, czy nie, możecie zmierzyć się z zagadkami w pokoju „Ahoj żeglarzu”.
Więcej o pokojach przeczytacie tutaj.
A listę wszystkich toruńskich escape roomów znajdziecie w tym tekście.

[fot. fanpage Escape Room Wejdź i Wyjdź]