Poprzedni rok w polskiej muzyce alternatywnej bezapelacyjnie należał do Kuby Ziołka. Brał udział w niezliczonej ilości projektów. W środę zawita w toruńskim NRD, a wraz z nim przybędzie jego kompan muzyczny – Rafał Iwański.

Muzycy przyjadą do Torunia z trzema swoimi projektami. Kuba Ziołek zaprezentuje Starą Rzekę, która stanowi doskonałe połączenie black metalu, psychodeli i ambientu z dronowymi wstawkami. Rafał Iwański wystąpi jako X-Navi:et i skupi się na muzyce elektroakustycznej. Na koniec, muzycy połączą swoje siły w projekcie Kapital. Wszystkich pozycji możecie posłuchać za darmo na serwisie bandcamp. Linki na samym dole.

To nie pierwszy występ zespołu w Toruniu w przeciągu ostatnich miesięcy. Toruńskiej publiczności muzycy mieli okazję zaprezentować się już w październiku zeszłego roku. Tym razem wystąpią w takich samych projektach. Jest więc okazja, aby ci, którzy nie mieli okazji przybyć na poprzedni koncert, mogli nadrobić zaległości. Ci zaś, którym spodobał się aż nad to, będą mogli przeżyć go jeszcze raz.

Organizacją koncertu zajmuje się klub NRD. Wydarzenie odbędzie się 19 marca o godzinie 20:00. To kolejna odsłona w ramach cyklu Odwilż w NRD. Cena biletów wynosi 10 zł.

 

Stara Rzeka w serwisie bandcamp

X-navi:et w serwisie bandcamp

Kapital w serwisie bandcamp

 

 

[fot. strona wydarzenia, facebook]