Po raz kolejny, po m. in. słynnych potańcówkach z okazji 70-lecia Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, będzie można zabawić się na imprezie dancingowej. Tym razem organizatorzy imprezy przeniosą nas w czasy PRL-u.

To spory, bo ponad 40-letni, przedział czasowy, dlatego dowolność ubioru będzie spora, „jednakowoż uprasza się o przyodzianie odpowiednich strojów, które zdatnie wkomponują się” w tematykę imprezy.

Do jakiej muzyki zatańczymy w Od Nowie?

Jaką muzykę usłyszymy na dancingu? Jak poinformowali nas współorganizator z Radia Sfera Piotr Grabski, będą to m. in. klasyki takich zespołów, jak Maanam, Perfect czy Lady Pank. -Nie zapomnimy o tym, co leciało w odbiornikach w czasach prl – owskich –  Modern Talking, Earth Wind & Fire, Stevie Wonder – generalnie takie „must have” tamtych czasów. – uchyla rąbka tajemnicy dziennikarz Radia Sfera.

Najwyższe organy władzy imprezowej będą odpowiedzialne za serwowanie muzyki wprost z czasów Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, zapewnienie odpowiednich trunków, oraz stworzenie atmosfery umożliwiającej każdej towarzyszce i każdemu towarzyszowi godne świętowanie. (…) Jeśli nam pomożecie, to sądzimy, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć. No więc jak – pomożecie?

Impreza będzie miała charakter otwarty. Nie tylko studenci będą mogli pobawić się na sobotniej zabawie. Wstęp na nią jest darmowy.

Kiedy i gdzie?

Kiedy? 10 lutego 2018, godz. 20:00.

Gdzie? Od Nowa, ul. Gagarina 37a

Wstęp: wolny.

Wydarzenie na Facebooku znajdziecie w tym miejscu.

[Fot. materiały organizatora]