Daria Zawiałow polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów zagra w Toruniu w ramach trasy koncert promujący album „Helsinki Tour”.

Scena to jej życiowe pragnienie

Już jako dziecko wystąpiła w programie „Od przedszkola do Opola” Od tego czasu brała udział w wielu konkursach m.in. w programie Szansa na sukces, który wygrała. Kolejnym przystankiem w jej karierze była współpraca z Marylą Rodowicz. Wokalista śpiewała w jej chórkach przez dwa lata.  Na tym jednak nie poprzestała, w 2011 roku wzięła udział w programie „Mam talent!”, w którym dotarła do półfinału. Pierwszy utwór- „Half Way to Heaven” opublikowała w 2012 r. pod pseudonimem D.A.R.I.A. Kolejne dwa lata to batalie w programie X Factor. Za drugim podejściem pokazała wszystkim jurorom swoje zaangażowanie oraz ogromną pracę wykonaną raptem w skali jednego roku. To zagwarantowało jej dotarcie do finałowej dwunastki.

Rozpęd muzycznej kariery

Wygrała konkurs: Pejzaż dla ciebie, Byłaś serca biciem oraz Przegląd Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu. Artystka została doceniona w 2016 roku na Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu, na którym zaśpiewała piosenkę „Malinowy chruśniak”. Zdobyła nagrodę im. Anny Jantar oraz nagrodę Polskiego Radia. W krótkim czasie ukazał się teledysk do singla „Malinowy Chruśniak”, który w przeciągu czterech miesięcy uzyskał ponad 3,5 miliona wyświetleń w serwisie YouTube. Utwór był obecny przez 11 tygodni na liście przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Kolejny singiel „Kundel bury” – i jeszcze dłuższy pobyt na liście przebojów. Współpracowała z Piotrem Roguckim, Gabą Kulką i Belą Komoszyńską. 28 września 2018 roku wydała singel „Nie dobiję się do Ciebie”, który jest pierwszym utworem z jej drugiego albumu studyjnego – Helsinki.

Gdzie i kiedy?

Kiedy: 15 marca 2019, godz 19:00 (otwarcie drzwi 18)

Gdzie: Od Nowa, ul. Gagarina 37, Toruń

Bilety: przedsprzedaż- 50 zł, w dniu koncertu- 60 zł.

Bilety do nabycia w kasach klubu, internetowa rezerwacja biletów pod adresem odnowa@umk.pl.