UWAGA! Zmiana terminu i miejsca spektaklu.

Torunianie kochają taniec! Już po raz drugi w Mieście Kopernika będzie można obejrzeć Dirty Dancing Show, czyli widowisko z utworami i choreografiami z kultowego filmu.

Spektakl okazał się takim hitem, że był wystawiany w Polsce już kilkadziesiąt razy, w tym dwunastokrotnie w Teatrze Muzycznym Roma. Torunianie mogli zobaczyć Dirty Dancing Show po raz pierwszy w marcu. Czas na drugą odsłonę tego tanecznego show.

Film opowiadający historię Baby (granej przez Jennifer Grey) i Johnny’ego (w tej roli zmarły w 2009 roku Patrick Swayze) na stałe wpisał się w kanon największych hitów kinematografii. Mimo że premiera „Dirty Dancing” odbyła się w 1987 roku, utwory takie jak „The Time Of My Life”, „She’s Like the Wind” czy „Hungry Eyes” nadal można usłyszeć w radiu, a filmowe dialogi poruszają i rozśmieszają widzów reprezentujących różne pokolenia. Wiedzieliście, że główna rola męska była proponowana również Valowi Kilmerowi? Odmówił on jednak udziału w filmie. Filmie, który znalazł się wysoko w rankingu filmowych romansów wszech czasów.

Dirty Dancing Show – lekkość, profesjonalizm i miłość do muzyki

Tribute to Dirty Dancing Music&Dance Show to historia zakochanych bohaterów opowiedziana na nowo. Widowisku towarzyszy muzyka wykonywana na żywo. Na scenie, oprócz zespołu, będzie można zobaczyć trzydziestu tancerzy. Jeśli uwielbiacie piosenki z kultowego „Dirty Dancing”, jeśli kochacie klimat lat. 60, na pewno będziecie zachwyceni. Sceny i choreografię z filmu zostały odtworzone w spektaklu przez prawdziwych profesjonalistów. Można więc odnieść wrażenie, że oglądamy „Dirty Dancing” nie na ekranie telewizora, lecz na żywo, a artystów mamy na wyciągnięcie ręki. Reżyserem widowiska jest Jacek Lisewski, absolwent New York Film Academy.

Kiedy i gdzie?

KIEDY: 7 listopada (środa), godz. 19:00 AKTUALIZACJA: wydarzenie odbędzie się 14 listopada (środa), godz. 19:00
GDZIE: Arena Toruń, Generała Józefa Bema 73-89 AKTUALIZACJA: wydarzenie odbędzie się w CKK Jordanki, al. Solidarności 1-3
BILETY: bilety w cenach 79-109 zł dostępne online

Wydarzenie na Facebooku

[fot. materiały prasowe]