To największe targi pracy organizowane przez studentów dla społeczności akademickiej. Dni Kariery to m.in szansa na spotkanie wielu (przyszłych?) pracodawców w jednym miejscu. Jakie są inne zalety uczestnictwa w tego typu wydarzeniach?

Dni Kariery są targami pracy, podczas których są prezentowane także oferty praktyk i stażów dla studentów oraz absolwentów. Organizatorem przedsięwzięcia od 25 lat jest AIESEC Polska. To niezależna organizacja prowadzona w głównej mierze przez młodych ludzi, którzy prężnie działają w ponad 120 krajach. W Polsce AIESEC funkcjonuje na 15 uniwersytetach w 13 miastach wojewódzkich. Celem organizacji jest rozwijanie umiejętności i kompetencji poprzez praktyczne działania w rozmaitych projektach.

W ubiegłorocznym wydarzeniu udział wzięło ponad 40 000 uczestników oraz 350 wystawców. W tej odsłonie targów prezentującymi się będą firmy z takich branż, jak administracja, farmacja, nieruchomości, logistyka. Zobaczymy np. przedstawicieli Tauron, ING, Promedica24, Lorenz, Volkswagen.

Przedsięwzięcie ma na celu promocję godnej pracy. Poza tym, dla organizatorów zależy na trwałym wzroście gospodarczym oraz efektywnym zatrudnieniu pracowników. Nadrzędną ideą Dni Kariery jest płaszczyzna, która łączy społeczność akademicką ze społecznością biznesową.

Dlaczego warto odwiedzić targi pracy?

  • Można poznać obecną sytuację na rynku i jego zapotrzebowanie.
  • Targi Pracy to możliwość zapoznania się z wymaganiami pracodawcy;
  • szansa na zobaczenie, co oferują firmy na płaszczyźnie zatrudnienia i jego warunków;
  • sposobność do pozostawienia swojego CV.
  • To także okazja, by wziąć udział w warsztatach i szkolenia…
  • …. i skorzystać z porad doradców, którzy sprawdzą Twoje CV czy przeprowadzą próbną rozmowę kwalifikacyjną.

Kiedy i gdzie?

21 marca w godz. 9-16, aula UMK ul. Gagarina 11.

Warunkiem uczestniczenia w targach jest pobranie darmowego biletu ze strony dnikariery.pl.