8 marca na Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu będziecie mogli dać szansę swojej karierze oraz zaplanować co nieco swoją przyszłość dzięki Dniom Kariery – największym targom pracy, które organizowane są przez studentów dla studentów i absolwentów!

Dni Kariery w Toruniu

Dni Kariery organizowane są już od ponad 20 lat przez AIESEC Polska – największą na świecie, niezależną organizację prowadzoną przez młodych ludzi, działającą w ponad 120 krajach i terytoriach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym. Są to targi pracy, praktyk i staży dla studentów oraz absolwentów. Ze względu na to, że są najstarszymi w Polsce targami pracy, działają na rzecz trwałego wzrostu gospodarczego, pełnego i produktywnego zatrudnienia oraz zapewnienia godnej pracy dla wszystkich. Jako cel stawiają sobie także zbudowanie platformy łączącej świat biznesu ze światem akademickim. Ponadto wspierają Cel Zrównoważonego Rozwoju numer 8 – Godna praca i wzrost ekonomiczny. Odbywają się wiosną w 9 największych ośrodkach akademickich, a w Warszawie i Poznaniu również jesienią. W ubiegłorocznej wiosennej edycji wzięło udział ponad 40 000 uczestników i ponad 350 wystawców.

W tym roku na targach będziecie mieli okazję porozmawiać z pracodawcami na temat możliwości rozwoju w ich firmach, dowiecie się i przekonacie jakie umiejętności wymagane są obecnie przez rynek pracy oraz skorzystacie ze Strefy Doradztwa Zawodowego, czyli skonsultujecie CV, przejdziecie przez próbne rozmowy rekrutacyjne czy ułożycie swoją ścieżkę kariery z pomocą profesjonalistów. Co więcej, będziecie mogli wziąć udział w praktycznych warsztatach i szkoleniach.

Targi odbędą się 8 marca od 9.00-16.00 na Auli UMK. Aby wziąć w nich udział i zrobić tym samym krok w kierunku swojej wymarzonej kariery, wystarczy pobrać bezpłatny bilet na dnikariery.pl.

[Fot. wydarzenie na Facebooku]