Każdy chyba zgodzi się z tezą, że media to jeden z ciekawszych segmentów szeroko pojętego rynku pracy. Mało tu miejsca dla monotonii, więcej dla kreatywności. Jednak dziennikarstwa, jak każdego fachu, trzeba nauczyć się przez praktykę. Portal Spod Kopca.pl daje teraz możliwość stawiania pierwszych kroków na rynku medialnym.

Najważniejszą rzeczą na portalu są oczywiście treści, dlatego też szukamy osób potrafiących napisać kilka rozsądnie brzmiących zdań na każdy możliwy temat. Spod Kopca to dobre miejsce żeby przestać pisać do szuflady i przekazać swoje umiejętności czytelnikom. Dajemy miejsce dla wszelkiego typu publicystyki. Z pocałowaniem ręki przyjmiemy ciekawy wywiad, relację czy po prostu świeży news. Praca u nas daje możliwość zdobycia akredytacji na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, a to bardzo ułatwia poszerzenie swojego portfolio.

Portal to oczywiście nie tylko teksty, ale też wszystko wokół nich. Dobrze byłoby gdyby nad każdym tekstem wisiało jakieś ładne zdjęcie. Jeśli lubisz swój aparat, a on lubi Ciebie to możecie razem dołączyć do naszej ekipy. Dzięki akredytacjom będziesz mógł zrobić kilka dobrych zdjęć z koncertu Twojego ulubionego artysty i pokazać je naszym czytelnikom.

Jesteśmy portalem stworzonym przez studentów i dla studentów. W redakcji panuje wesoła atmosfera, jesteśmy wyrozumiali, bo doskonale znamy studenckie realia i deadline nie zawsze jest dla nas świętością. Jeśli chcesz się do nas przyłączyć, napisz na redakcja@spodkopca.pl. Szukamy redaktorów, fotografów, grafików, speców od PR i marketingu oraz wszystkich, którzy mogliby w jakiś sposób przyłożyć się do rozwoju portalu, rozwijając przy tym samych siebie. Zapraszamy do współpracy!