Atrakcję na koniec wakacji przygotowuje Park linowy Barbarka. Już 12 września odbędzie się druga edycja BARBARKA SLACKLINE PIKNIK.

Czym właściwie jest slackline? Jest to dyscyplina sportowa polegająca na chodzeniu i wykonywaniu różnych akrobacji na taśmie, rozwieszonej między dwoma punktami. Wysokość waha się od kilkunastu centymetrów do nawet kilkuset metrów.

Oczywiście organizatorzy pikniku zapraszają zarówno osoby znające ten ekscytujący sport, jak i amatorów, którzy pragną pierwszy raz spróbować swoich sił na taśmie – znajdą się osoby, które doradzą jak zacząć, wesprą duchowo, czy też poprowadzą po taśmie.
Powtarzając za organizatorami, zawodowców uprzejmie prosimy o zabranie własnego sprzętu, jednak niech żaden początkujący się nie martwi – do dyspozycji będzie kilka taśm na niskich wysokościach – jednakże koniecznie należy zabrać buty na płaskiej podeszwie.

Całość imprezy to oczywiście otwarty piknik na trawie i szyszkach, dlatego poleca się zabrać koce, kanapki, dobry humor i przyjść z całą rodziną na polanę nieopodal Parku linowego na Barbarce.

Informacje dotyczące pikniku znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.
Piknik odbędzie się w sobotę 12 września, start: 12:00.

[fot. materiały organizatora]