Kto z Was bawił się na Stadionie Narodowym w Warszawie na koncercie Eda Sheerana? Nieważne, czy byliście wśród szczęśliwców, którym udało się kupić bilet, czy też tańczyliście do utworów Brytyjczyka w domowym zaciszu – musicie pojawić się na Ed Sheeran Night w Toruniu.

Już po raz drugi młody wokalista, Wojtek Kiełbasa, zagra w toruńskim klubie Lizard King podczas Ed Sheeran Night. Poprzedni występ Wojtka w Mieście Kopernika cieszył się dużym zainteresowaniem. Muzyk zaprezentował na scenie takie piosenki Eda jak „Perfect”, „Happier”, „Tenerife Sea” czy „What Do I Know”, a także swoje własne kompozycje. Momentami było wzruszająco i nastrojowo, momentami energicznie i tanecznie. Co Wojtek Kiełbasa zaśpiewa tym razem? Dowiecie się już w październiku.

Kim jest Wojtek Kiełbasa?

Wojtek Kiełbasa to młody wokalista mieszkający we Wrocławiu. Często można go spotkać z gitarą na wrocławskim rynku. Ma za sobą wydanie pierwszej EP-ki pt. „Relacje”. Będziecie mogli ją zakupić w czasie koncertu. Do największych idoli i muzycznych inspiracji Wojtka zaliczają się John Mayer, Coldplay, Foo Fighters, Muse, Slash, Guns’n Roses oraz oczywiście Ed Sheeran. Jak sam mówi, w rudzielcu imponuje mu niesamowita pracowitość i konsekwencja, z jaką realizuje swoje muzyczne plany. Wojtka Kiełbasę z Edem na pewno łączy zamiłowanie do gitary, charyzma, ambicja oraz niesamowity urok osobisty.

Ed Sheeran Night – kiedy, gdzie i za ile?

KIEDY: 4 października (czwartek), godz. 20:00
GDZIE: Lizard King, ul. Kopernika 3, Toruń
BILETY: bilety w cenie 20 zł do nabycia tutaj lub 25 zł w dniu koncertu
Wydarzenie na Facebooku