W przyszłą sobotę odbędzie się w Toruniu pełne radości, zabawy, a przede wszystkim koloru wydarzenie, mianowicie Festiwal Kolorów! 

Festiwal Kolorów w Toruniu

13 lipca w Toruniu, a dokładniej na Błoniach Nadwiślańskich, odbędzie się bardzo radosne wydarzenie, czyli Festiwal Kolorów. Podczas imprezy, na którą wejście jest darmowe, spotkamy uśmiechniętych ludzi, posłuchamy dobrej muzyki, a także będziemy uczestniczyli w zabawie kolorami holi.

Oprócz tego, że – jak wskazuje sama nazwa – będziemy mogli bez obaw bawić się jak dziecko wśród niezliczonej ilości kolorów, które bez problemu zejdą z ubrań, to posłuchamy najlepszych DJ’ów i artystów. Ponadto, kiedy zgłodniejemy po kolorowych szaleństwach, będziemy mogli przekąsić coś smacznego dzięki foodtruckom. Co więcej, na festiwalu poza kolorową energią i koncertową muzyką znajdziemy także wiele innych atrakcji! Między innymi: gigantyczne balony, kolorowe okulary, darmowe słodycze, bazuki CO2 czy konkursy z nagrodami. To wydarzenie nie ma limitu wiekowego – nieważne, ile masz lat, jeśli chcesz obudzić w sobie dziecięcą radość i oderwać się od codziennych obowiązków, przybądź w przyszłą sobotę o 15.00 na Nadwiślańskie Błonia!