Niedawno obchodziliśmy w Toruniu Festiwal Smaków Food Trucków. Dla smakoszy to jednak nie koniec wrażeń, ponieważ już jutro, dzięki Food Truck Stars Tour, uliczne jedzenie ponownie odwiedzi miasto Kopernika!

Food Truck Stars Tour w Toruniu

Jeśli na samą myśl cieknie Wam ślinka, koniecznie zajrzyjcie jutro do Toruń Plaza. Właśnie tam odbędzie się kolejny foodtruckowy event z serii Food Truck Stars Tour! To seria imprez z FoodTruck’ami w całej Polsce. Celem organizatorów jest rozprzestrzenianie mody na uliczne jedzenie w naszym kraju. Impreza znajduje się pod patronatem Radia ESKA, a poprowadzi ją znany DJ i prezenter – Paweł Pawelec. Jak zapewniają organizatorzy w facebookowym wydarzeniu, będziecie mogli poznać różnorodność kuchni z całego świata! Ponadto skorzystacie z komfortowej strefy chillout, weźmiecie udział w smakowitych konkursach, zobaczycie unikatowy styl food trucków, a także, przede wszystkim, zjecie coś dobrego przy klimatycznym podkładzie muzycznym! Czego chcieć więcej?

Jeśli chcecie zobaczyć co smacznego można zjeść podczas Food Truck Stars Tour, dołączcie do wydarzenia na Facebooku. Smakowite wrażenia czekają na Was już jutro, 1 lipca, przy Toruń Plaza od godziny 11! Impreza potrwa do 20 w niedzielę. Zapowiada się więc niesamowity weekend z kuchniami z całego świata!

Aktualizacja:

Jak można przeczytać w komunikacie, który został zamieszczony przez organizatorów w facebookowym wydarzeniu, impreza nie mogła odbyć się ze względu na trudne warunki pogodowe. Została jednak przełożona i odbędzie się już w przyszły weekend, czyli 22-23 lipca. I w sobotę, i w niedzielę, pyszne jedzenie będzie czekało na gości od 10 do 20. Więcej informacji odnośnie wydarzenia znajdziecie tutaj.