Prawdziwa gratka dla fanów happysadu! Legendarny zespół ponownie, nie tak długo od poprzedniej wizyty, wraca do miasta Kopernika, aby umilić torunianom jeden z październikowych wieczorów! 

Happysad ponownie odwiedzi Toruń

Choć happysad grał w Toruniu kilkukrotnie i z pewnością wiele koncertów w naszym mieście jeszcze przed nimi, to trzeba przyznać, że każdy z ich występów jest zawsze na swój sposób wyjątkowy. Nic w tym dziwnego, ponieważ formacja ta, która powstała w 2001 roku, od lat jest jednym z najbardziej popularnych zespołów w Polsce. Artyści mają na swoim koncie wiele świetnych płyt, z czego trzy pokryły się platyną, a cztery złotem. Z kolei piosenkę „Mów mi dobrze” czy „Zanim pójdę” zna na pamięć wiele osób! Obecnie, od kilku lat bez zmian, w skład zespołu wchodzą: Jakub „Quka” Kawalec, Łukasz „Pan Latawiec” Cegliński, Artur „Artour” Telka, Jarosław „Dubin” Dubiński, Maciej „Ramzej” Ramisz  i Michał „Misiek” Bąk . Właśnie w takim składzie happysad odwiedzi w październiku Toruń, aby zagrać mieszkańcom grodu Kopernika nie tylko utwory ze swojej najnowszej płyty Ciało obce, która miała premierę w lutym zeszłego roku, ale także swoje najbardziej znane utwory, tak bardzo przez wielu uwielbiane.

Happysad ponownie odwiedzi Toruń – szczegóły wydarzenia:

Kto: happysad

Kiedy: 5 października, wstęp: godz. 18.00, start koncertu: 19.00

Gdzie: Od Nowa

Bilety: W cenie: 59 zł w przedsprzedaży / 69 zł w dniu koncertu. Przedsprzedaż biletów: w klubie oraz przez serwis GoOut.pl.