Nie bez powodu oferty typu „3 w 1” cieszą się tak dużą popularnością. Dotyczy to również wielofunkcyjnych urządzeń elektrycznych, takich jak HP LaserJet Pro M26a, które mają swoje miejsce zarówno w biurach, jak i domach.

Do biura i do domu

Bardzo wielu ludzi każdego dnia musi tworzyć i powielać dokumenty, notatki oraz inne zapiski. Czy to w ramach pracy, czy nauki w szkole czy na uczelni, czy indywidualnych projektów, wciąż musimy korzystać z drukarek, skanować i kopiować pewne rzeczy, korzystając przy tym z kilku urządzeń. Ich obsługa nie zawsze jest jednak prosta i intuicyjna, a konieczność uczenia się jej wielu osobom sprawia problemy. Poza tym każde urządzenie typu drukarka, skaner czy kserokopiarka, zajmuje bardzo dużo miejsca. W dobie wszechogarniającego minimalizmu, który na dobre zagościł nie tylko w galeriach sztuki, ale i w praktycznej wersji we wnętrzach mieszkań czy biur, nikt nie chce niepotrzebnie zagracać otaczającej go przestrzeni. Zamiast więc kupować dwa czy trzy osobne urządzenia, zdecydowanie lepiej jest wszystkie te urządzenia zmieścić w jednej, bardzo praktycznej kompaktowej formie.

Ekonomiczny wybór

Dokonując zakupów staramy się stawiać na ekonomiczne wybory. Niższa cena jest dla nas często bodźcem do tego, by coś kupić. Kiedy kupuje się jeden produkt zamiast trzech, można spodziewać się, że jego kupno będzie dla portfela mniejszym obciążeniem niż zakup trzech osobnych urządzeń. Tak jest również w przypadku urządzenia wielofunkcyjnego HP LaserJet Pro M26a, które łączy w sobie drukarkę, kserokopiarkę i skaner.

Skoro o oszczędzaniu mowa, to nie warto poprzestać na zakupie samego sprzętu. Oszczędzać można również w czasie jego użytkowania. W kserokopiarkach i drukarkach co jakiś czas – w zależności od intensywności użytkowania – trzeba wymieniać kartridż. Zamiast wybierać oryginalny tusz, który przez sam fakt sygnatury znanej firmy ma stosunkowo wysoką cenę, lepiej jest wybrać zamiennik tonera.

Cechy produktu – dlaczego właśnie LaserJet Pro M26a?

Niektórym może się wydawać, że jeśli jedno urządzenie łączy w sobie aż trzy funkcje, to na pewno traci przy tym na jakości. Być może rzeczywiście tak jest, ale nie w przypadku LaserJet Pro M26a. Urządzenie to doskonale radzi sobie z każdym wyznaczonym mu zadaniem. Drukuje nawet do 18 stron na minutę! Dzięki temu, że urządzenie jest małe, można oszczędzić dużo miejsca w biurze czy w domu, a dzięki technologii HP Auto-On/Auto-Off można oszczędzić energię. Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet firmy HP wpisuje się w najnowsze technologie. Wbudowana w nie drukarka jest laserowa. Posiada ono jeden, łatwy do zrozumienia panel sterowania, który kontroluje wszystkie funkcje urządzenia. Standardowy port USB umożliwia proste i szybkie połączenie urządzenia z komputerem. Ponadto LaserJet Pro M26a obsługuje różne formaty, nie tylko standardowy A4. Wszystkie te cechy czynią go prawdziwym strzałem w dziesiątkę, zarówno jako zakup do biura, jak i do domu.

[Artykuł sponsorowany]