Nieważne, czy jesteście miłośnikami jogi od lat, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z tą formą ruchu. Wakacyjna joga w Toruniu czeka na Was!

Zajęcia jogi odbywać się będą w każdą niedzielę lipca (1, 8, 15, 22 oraz 29 lipca) w godzinach 10:00-11:30, w parku na Bydgoskim Przedmieściu.

Bezpłatna joga w Toruniu dla wszystkich chętnych

Wasze zastane mięśnie rozruszają wykwalifikowani instruktorzy jogi. Nawet jeśli nigdy w życiu nie próbowaliście jogi, zjawcie się w wakacyjną niedzielę nad Martówką.
Organizatorzy podkreślają, że zajęcia przeznaczone są zarówno dla tych, którzy już ćwiczą jogę, jak i dla osób, które chciałyby zacząć. Co zabrać ze sobą na zajęcia? Wystarczy wygodny strój oraz mata lub koc. Pogoda w Polsce jest dość nieprzewidywalna – w przypadku aury niesprzyjającej ćwiczeniom na świeżym powietrzu, organizatorzy zapraszają do hali Uniwersyteckiego Centrum Sportowego przy ul. Św. Józefa 17.

Pozycje kota, drzewa, dziecka, a może nawet i kruka czekają na śmiałków. Po rozruszaniu wszystkich mięśni możecie zrelaksować się w jednym z letnich basenów na Bydgoskim Przedmieściu.

Na zajęcia zapraszają Uniwersytet Mikołaja Kopernika oraz Miasto Toruń.

Kiedy i gdzie?

KIEDY: Każda niedziela lipca, 10:00-11:30
GDZIE: Tereny rekreacyjne nad Martówką w parku na Bydgoskim Przedmieściu
WSTĘP: Bezpłatny

[fot. Wikimedia Commons/Mallory Benedict/PBS NewsHour]