Najlepszy artysta odnajdzie się w każdej aranżacji i każdą potrafi zachwycić publiczność. Tę prawdę w kolejnej trasie koncertowej ukaże publiczności Dawid Posiadło, przenosząc swe występy z dachu redbullowej ciężarówki do wnętrz teatrów, filharmonii, czy, jak w wypadku odwiedzin Torunia, Centrum Koncertowo Kongresowego Jordanki. 

Dawid Podsiadło, wokalne objawienie, odkryty przez program Mam talent! kilka lat temu, od tego czasu robi furorę na rynku muzycznym. Pochodzący z Zagłębia Dąbrowskiego artysta ostatnimi laty był zapracowany.  Wiosenna trasa Son of analog tour okazała się strzałem w dziesiątkę. Od początku czerwca można było go słuchać w 7 miastach Polski w ramach Red Bull Tour Bus, gdzie obdarzał publiczność swoim głosem z dachu ciężarówki. Jest również jedną z gwiazd tegorocznego Męskiego Grania (po raz pierwszy był jego częścią w 2014 roku) koncertując w kolejnych 6 miastach. Wszystko to w rockowo- alternatywnych brzmieniach, z których Podsiadło słynie. Od drugiej połowy października zmieni swój muzyczny charakter.

Trasa Andante Cantabile Tour, czyli z włoskiego śpiewne i umiarkowanie szybkie tempo muzyczne to przede wszystkim przedstawienie znanych publiczności kompozycji w zupełnie nowych aranżacjach. Nowa szata muzyczna ostatniej płyty wokalisty, Annoyance and Disappointment, która okryła się już podwójną platyną,  na pewno zaskoczy i zaciekawi fanów, bo przecież kto nie chciałby usłyszeć hitu W dobrą stronę w wersji rodem z filharmonii? Poza znanymi perełkami Dawida Podsiadły, przygotowane zostały utwory premierowe, specjalnie na okazje trasy, które wokalista wykona wraz z zaprzyjaźnionymi gośćmi.

Nieprzekonani? Warto pamiętać, że trasa jesienna jest równocześnie pożegnaniem z publicznością Dawida na pewien czas. Zapowiedział, że kolejny rok zamierza poświęcić pracy w studiu przygotowując kolejny gorący krążek.

SZCZEGÓŁY

DATA: 21.11.2016
MIEJSCE: CKK Jordanki
BILETY: 79 zł- 109 zł
SZCZEGÓŁY: wydarzenie facebookowe