Czy ta pani jest wam znana? Jeżeli nie, to koniecznie musisz sprawdzić kto to taki! My podpowiemy, że to polska wokalistka, kompozytorka i producentka, uznana przez dziennikarzy za jaśniejącą gwiazdę polskiej sceny alternatywnej. 

KARI w ramach trasy koncertowej „I Am Fine” odwiedzi wiele polskich miast, w tym Toruń. Kim jest? Zadebiutowała w 2011 roku płytą „Daddy Says I’m Special”, a w 2013 roku była nominowana do Fryderyka w kategorii Debiut Roku za tę właśnie płytę. Obecna trasa KARI promuje jej trzecią płytę „I Am Fine” i nie przypomina ona dotychczasowego muzycznego dorobku tejże piosenkarki. Płyta brzmi nowocześnie, ewidentnie nawiązuje do lat 80 i do artystów takich jak: Grimes, The Knife, , Björk czy soundtracku serialu .„Stranger Things”.

„Trzeci album Kari potwierdza, że młoda wokalistka to jedna z najciekawszych postaci naszej (?) sceny alternatywnej. Znane z wcześniejszych płyt upodobanie do nostalgicznego nastroju i przejmującego śpiewu, piosenkarka łączy tym razem z bardziej wyrazistą melodyką, tanecznymi rytmami i syntezatorowym brzmieniem. Efekt jest bardzo udany: przebojowe, a zarazem wysmakowane piosenki, które mogą trafić do szerszego grona odbiorców. Wszystko to dzięki elektronice i wokalowi Kari jest spójne – i uwodzi swym kobiecym rozmarzeniem.” – Pawel Gzyl / ONET.PL

Koncert został odwołany z przyczyn niezależnych od zespołu i organizatora.

KARI w Toruniu – gdzie i kiedy?

Gdzie: klub „Od Nowa”

Kiedy: 21.10

Godzina: 20:00

Bilety: 35 zł – przedsprzedaż; 40 zł – w dniu koncertu

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.