Hasło „Faszyn from raszyn” zdążyło oblec całą Polskę. W związku z tym twórcy fanpage postanowili stworzyć cykl imprez poruszających tę tematykę. Czas na Toruń.

 

Marki typu ADIDOS, Tani Armanii, Wersacze, Parada, Guciniari, Roberto Kazali to już klasyka podrób odzieżowych. W tym przypadku jednak są one bardzo wskazane. Preferowany kicz, modowe nieudactwo – to wszystko w jednym miejscu – w klubie NRD.

Wyglądaj źle, pij ruskiego szampana, miej do siebie dystans i poczuj się jak na na dyskotekach, z którymi nie spotykasz się na co dzień.

Organizatorzy ponadto oznajmiają:

Na faszyn party zaprosiliśmy celebrytki i ambasadorkę faszynfromraszyn Katarzynę Skrzynecką, która pewnie znów nas wystawi. A Jej outfit, jeśli jednak zdecyduje się wpaść – ZAWIEDZIE. Może wpadnie.

Nieprzemyślane outfity w cenie, gdyż podczas imprezy zostanie wybrany ten najlepszy. Będzie ścianka, bogactwo i czerwony dywan (czyt. wykładzina z komfortu).

A przygrywać Wam będzie Boazeria Sound System i Stosunkowodobry Waca.

Inspiracji szukajcie na: www.faszynfromraszyn.pl, fanpage: www.facebook.com/faszynfromraszyn oraz instagramie: www.instagram.com/faszynfromraszyn.

 

Impreza odbędzie się w sobotę, 14 marca o godzinie 21:00 w klubie NRD, znajdującym się przy ulicy Browarnej 6.

 

[fot. FaceBook, strona wydarzenia]