Pamiętacie tę czołówkę Flinstone’ów? Opierała się ona na wycieczce rodzin Freda i Barney’a do samochodowego kina. 1 grudnia możesz sam się przekonać jak to jest! Dosiadam.pl ma przyjemność zaprosić na to ultrainteresujące wydarzenie.

Kino Samochodowe z Dosiadam. pl jest bezpłatne! 1 grudnia na parkingu przy Centrum Handlowe Bielawy (przy ulicy Olsztyńskej 8 w Toruniu) o godzinie 19.00 rozpocznie się magia samochodowego kina. Nie martwcie się o zimno, bo wszystko będzie ustawione tak, by oglądać film z samochodu. Jednakże aby zdobyć fajne miejsce, trzeba przyjechać wcześniej! Liczba miejsc jest ograniczona. Trzeba zgłosić chęć udziału i wydrukować bilet, który znajduje się tutaj: www.kino-samochodowe-z-dosiadam-pl.evenea.pl

Co zobaczymy?

Wyświetlany będzie film „Wolny strzelec”. W tytułowej roli zobaczycie Jake’a Gyllenhaala. Bohaterem filmu jest Louis Bloom, który będzie nocami przemierzał zakamarki miasta Los Angeles w poszukiwaniu scen zbrodni i wypadków, które może uwiecznić a potem sprzedać lokalnej prasie i telewizji.

Czym jest Dosiadam.pl?

Dosiadam.pl.pl jest to nowy startup z Torunia. Umożliwia on wspólne przejazdy, a także dzielenie się kosztami paliwa. Każda podróż może być początkiem czegoś niezwykłego, a celem Dosiadam.pl jest tworzenie długotrwałych i dobrych relacji między kierowcami i pasażerami.

Gdzie i kiedy?

KIEDY: 1 grudnia, godzina 19:00

GDZIE: Centrum Handlowe Bielawy (ulica Olsztyńskej 8 w Toruniu)

BILETY: wejście bezpłatne!

Wydarzenie na Facebooku