Ekran o wielkości stu metrów kwadratowych i mnóstwo filmowych atrakcji. Kino samochodowe czeka na torunian w ostatni weekend lipca.

Kino samochodowe – tak popularne w Stanach Zjednoczonych – rozwija się również w Polsce. 29 lipca przy Centrum Handlowym Atrium Copernicus torunianie będą mieli okazję poczuć się jak mieszkańcy dalekiej Ameryki i obejrzeć film pod gołym niebem. Jaki? Tytuł na razie pozostaje tajemnicą. Warto śledzić stronę wydarzenia na Facebooku, być może organizatorzy uchylą rąbka tajemnicy.
Wstęp jest bezpłatny, jednak w związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy. Kto pierwszy, ten lepszy! Jeśli nie macie samochodu, nie martwcie się. Na widzów będą czekały przygotowane przez organizatorów leżaki. Wakacyjna atmosfera gwarantowana. Oprócz projekcji filmu EGG Studio przygotowało dla wszystkich szereg innych atrakcji. Chętni będą mogli wcielić się w rolę detektywów i spróbować swoich sił w przygotowanym specjalnie na tę okazję escape roomie czy spędzić trochę czasu w strefie gier filmowych.

Jeśli chcecie obejrzeć ciekawą projekcję i zrelaksować się, a marznięcie w sali kinowej, w której ktoś przesadził z klimatyzacją, nie wydaje Wam się kuszącą propozycją, zjawcie się na parkingu galerii handlowej w ostatni weekend lipca.

GDZIE: parking przy Centrum Handlowym Atrium Copernicus ul. S. Żółkiewskiego 15, Toruń.
KIEDY: 29 lipca (sobota), godz. 21:00-23:00
BILETY: wstęp bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy. Chęć udziału w wydarzeniu możecie zgłosić tutaj.
Dołączcie do wydarzenia na Facebooku. Niebawem pojawi się informacja o Partnerach toruńskiego kina samochodowego.

[fot. strona wydarzenia na Facebooku]