Przekrój Smaków to muzyczna mieszanka dla prawdziwych smakoszy. Wśród dźwiękowych tonów znajdują się utwory melodyjne i pełne słodyczy, nie brakuje też ostrych, mocnych brzmień. Podczas czwartkowe koncertu w Od Nowie muzycy zaspokoją więc gusta wszystkich przybyłych słuchaczy.

Twór pod nazwą Przekrój Smaków powstał zimą 2011 roku, a tworzą go Kajetan J. Gendek i Sebastian Pypłacz. Pierwsze próby organizowano na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich. Ze względu na niszowy charakter projektu, kolejne spotkania  odbywały się jednak rzadko i w różnych miejscach, m.in. w redakcji kwartalnika FA-art. Musiało minąć sporo czasu, żeby pojawiły się pierwsze, gotowe kompozycje. Po ponad roku wspólnych prób, 8 marca 2013 roku, ukazała się EP-ka Przekroju Smaków. Materiał z EP-ki został zaprezentowany na koncercie podczas wernisażu wystawy Andrzeja Sobiepana w galerii MD_S we Wrocławiu. Po wydaniu EP-ki rozpoczęły się prace nad debiutancką płytą, które zakończyły się dopiero 1 grudnia 2014 roku. Obecnie Przekrój Smaków pracuje nad drugim krążkiem, który ukaże się najprawdopodobniej pod koniec bieżącego roku.

Koncert zespołu Przekrój Smaków odbędzie się w ramach drugiej edycji Koncertowej Fali. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych 3 marca o godz. 20:00 do klubu Od Nowa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

UWAGA! Z przyczyn niezależnych od organizatorów, koncert nie odbędzie się.

[fot. materiały prasowe]