W ferworze przedświątecznej gorączki może warto wsłuchać się w największe hity grupy Queen lub Republiki? Albo zobaczyć występ jednej z najsłynniejszych orkiestr świata? To nie jedyne koncerty w grudniu w CKK Jordanki!

Edyta Górniak Akustycznie

Jeżeli chcecie usłyszeć utwory Edyty Górniak, które nigdy wcześniej nie były wykonywane na żywo, macie taką okazję. Wokalistka o trzyoktawowym głosie odwiedzi Toruń podczas wyjątkowej trasy. Edyta Górniak, którą cechuje niezwykła muzyczna wrażliwość, wykona swoje przeboje w akustycznych wersjach. Nawet najwięksi twardziele zmiękną, słuchając głosu polskiej piosenkarki.
Kiedy i za ile? 3 grudnia 2018 (poniedziałek), godz. 19:00. Bilety w cenach 120-160 zł dostępne na stronach biletyna.pl, biletin.pl oraz ebilet.pl

Grzegorz Ciechowski Symfonicznie

Dla torunian to będzie ważny wieczór. Młodzi polscy wokaliści – Kasia Kowalska, Natalia Nykiel oraz Mateusz Ziółko – wykonają legendarne przeboje Grzegorza Ciechowskiego, lidera zespołu Republika. Muzykom towarzyszyć będzie Toruńska Orkiestra Symfoniczna. Parafrazując słynną kompozycję Ciechowskiego „Tak, tak, to wy macie pojawić się na tym koncercie.”

Kiedy i za ile? 13 grudnia 2018 (czwartek), godz. 20:00 Bilety w cenie 59 -89 zł do nabycia na stronie TOS oraz w kasie CKK Jordanki.

Kantata na Boże Narodzenie

Aby poczuć klimat Bożego Narodzenia, na tydzień przed świętami Toruńska Orkiestra Symfoniczna zaprasza do wysłuchania Kantaty na Boże Narodzenie BWV 248 Jana Sebastiana Bacha. Muzykom towarzyszyć będą śpiewaczki operowe, Ingrida Gápová i Katarzyna Krzyżanowska, śpiewacy operowi Sylwester Smulczyński oraz Jarosław Bręk oraz Chór Astrolabium. Koncert jest częścią programu „Dyrygent – rezydent”, którego celem jest promocja młodych, polskich dyrygentów.

Kiedy i za ile? 14 grudnia 2018 (piątek), godz. 19:00. Bilety w cenie 40 zł normalny, 30 zł ulgowy do nabycia na stronie tos24.art.pl oraz w kasie CKK Jordanki.

Glenn Miller Orchestra

Orkiestra Glenna Millera powstała osiemdziesiąt lat temu i występowała u boku takich gwiazd jak Frank Sinatra czy Johnny Desmond. W Toruniu muzycy zaprezentują zarówno legendarne przeboje, jak i kompozycje z najnowszego albumu. Publiczność będzie miała okazję wysłuchać takich utworów jak „Blue Moon” czy „What a Wonderful World”. Przygotujcie się na wieczór w rytmie swingu.
Kiedy i za ile? 15 grudnia 2018 (sobota), godz. 19:00. Bilety w cenach 145 -185 zł dostępne na makroconcert.pl, eventim.pl, ebilet.pl oraz w salonach Empik.

Czas dla nas – cykl koncertów dla dzieci do 6 lat

Tym razem w ramach cyklu „Czas dla nas” artyści zabiorą najmłodszych do świata pastorałek. Dzieci będą mogły wysłuchać, jak brzmią ludowe pieśni o Bożym Narodzeniu, a także zobaczyć, jak wyglądają tradycyjne góralskie tańce. A to wszystko w swobodnej atmosferze zabawy.

Kiedy i za ile? 16 grudnia (niedziela), godz. 16:00 i 17:15. Bilety w cenach 10 zł dziecko, 20 zł dorosły, 40 zł 2 dorosłych+1 dziecko dostępne

Queen Symfonicznie

Projekt Queen Symfonicznie spotkał się z ogromnie ciepłym przyjęciem przez toruńską publiczność. W grudniu ponownie będzie można usłyszeć legendarne utwory zespołu. Na scenie pojawi się orkiestra Alla Vienna oraz chór Vivid Singers. Gościnnie wystąpi również gitarzysta Piotr Wieczorek. Oprócz największych przebojów grupy Queen publiczność będzie mogła usłyszeć takie utwory jak „Bicycle Race” czy „Barcelona”. Jeśli więc obejrzenie filmu „Bohemian Rapsody” to dla Was za mało, by poczuć ducha Queen, zjawcie się w CKK Jordanki.
Kiedy i za ile? 16 grudnia 2018 (niedziela), godz. 19:00. Bilety w cenach 99-129 zł dostępne na ticketmaster.pl

Koncert Sylwestrowy | The best of Elvis Presley

Nie macie planów na sylwestra? Chcielibyście go spędzić inaczej niż zwykle? A co powiecie na zabawę w towarzystwie nieśmiertelnych przebojów Elvisa Presleya? Na scenie, oprócz Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, pojawią się wokaliści – Adam Wasiela i Łukasz Piasecki oraz Band for Elvis. To dobra okazja, by pożegnać rok w… rock’n’rollowym stylu.
Kiedy i za ile? 30 grudnia (niedziela), godz. 18:00 oraz 31 grudnia (poniedziałek), godz. 20:00. Bilety w cenie 110 -150 zł dostępne na stronie tos.bilety24.pl oraz w kasie CKK Jordanki.