Koncerty w sierpniu w CKK Jordanki to wydarzenia odbywające się w ramach 22. Międzynarodowego Festiwalu Nova Muzyka i Architektura, który rozpoczął się w czerwcu i potrwa aż do września.

  • Kino – Klasyka – Symfonika!
  • Koncert jest częścią 22. Międzynarodowego Festiwalu Nova Muzyka i Architektura. W programie znajdą się zarówno utwory z filmów o Jamesie Bondzie i Indianie Jonesie, jak i ponadczasowe kompozycje Beethovena i Rachmaninowa. Przy fortepianie zasiądzie Leonel Morales, a towarzyszyć mu będzie Toruńska Orkiestra Symfoniczna pod batutą Mariusza Smolija.

    Kiedy i za ile? 4 sierpnia (sobota), godz. 20:00. Bilety w cenie 30 zł do nabycia na stronie internetowej TOS oraz w kasie CKK Jordanki.

  • Klasyka Polskiej Rozrywki
  • To kolejny koncert w ramach 22. Międzynarodowego Festiwalu Nova Muzyka i Architektura. Podczas tego wydarzenia publiczność będzie mogła usłyszeć dobrze znane, polskie hity takie jak „Kocham Cię kochanie moje”, „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Autobiografia” czy „Prześliczna wiolonczelistka”. Te i inne utwory, które na stałe wpisały się w historię polskiej muzyki rozrywkowej, zagra Grohman Orchestra.

    Kiedy i za ile? 11 sierpnia (sobota), godz. 20:00. Bilety w cenie 20 zł do nabycia na stronie internetowej TOS oraz w kasie CKK Jordanki.

    [fot. Paula Gałązka]