Lato w pełni, upał nie daje żyć, ale przecież trzeba. A jak wszyscy dobrze wiemy nie ma życia bez muzyki. Z tego właśnie powodu NRD w sierpniu nie zwalnia tempa i ma dla swoich gości mnóstwo wartych uwagi, muzycznych wydarzeń. A przy okazji można zawsze się schłodzić, pijąc coś pysznego na barze.

We Love Beats: Spisek Jednego x WRB. x Moment.

Ekipa We Love Beats wraca na stare śmieci i serwuje kolejną ze swoich znanych już chyba wszystkim w Toruniu imprez. W ten wyjątkowo hip hopowy wieczór zagrają: Spisek Jednego z Wrocławia, dokładnie połowa kolektywu WRB. oraz Moment z ekipy All My Friends Are Criminalz.

Kiedy? 3 sierpnia, godz. 21.00

Za ile? Osoby z listy FB wchodzą za darmo do 24.00 (lista zamknięta o 17)/ pozostali 10 zł.

Sworn Enemy + Dead Mans Chest, Good Old Days 

Klasyczny hardcore prosto z Queens w Nowym Jorku przy wsparciu ekipy z Wielkiej Brytanii oraz lokalsów. Sworn Enemy świętuje 15-lecie swojego albumu As Real As It Gets, którą zagrają w całości. Bardzo możliwe, że zagrają również jakąś próbkę materiału z nowej płyty. Nowojorczycy mają na swoim koncie występy u boku takich zespołów jak Sepultura czy Anthrax.

Kiedy? 15 sierpnia, godz. 19.30

Za ile? I pula (limitowana) – 30 zł/ przedsprzedaż – 35 zł/ w dniu koncertu – 40 zł.

IAMSANI | P.A.F.F.

To wydarzenie związane jest z drugim dniem Festiwalu NADA. W NRD zlokalizowana jest scena klubowa tego wydarzenia. IAMSANI to gość z Berlina, produkuje całe mnóstwo newschoolowych, płynących bitów. Wystąpi też P.A.F.F., który przyjedzie do NRD z Wrocławia. Człowiek orkiestra, który zaczął od trance, ale największą popularność dały mu produkcje bardziej hiphopowe, chociaż nigdy nie krył w tych produkcjach wpływów muzyki elektronicznej. Warto przyjść, panowie producenci zapewniają mnóstwo tańca, mnóstwo trapu i mnóstwo hałasu.

Kiedy? 17 sierpnia, godz. 23.00

Za ile? osoby posiadające bilety na festiwal wchodzą za darmo/ pozostali 10 zł.

Blooma

Drugi dzień klubowej sceny  Festiwalu NADA. Tym razem cały wieczór grać będzie Blooma, czyli polski duet tworzący szeroko pojęte techno.

Kiedy? 18 sierpnia, godz. 21.00

Za ile? osoby posiadające bilety na festiwal wchodzą za darmo/ pozostali 10 zł.

Alternatywna Scena Letnia

Pisząc o NRD trzeba również wspomnieć o Alternatywnej Scenie Letniej, którą to klub NRD współtworzy. Informacje o artystach występujących na Alternatywnej Scenie Letniej znajdziecie tutaj.

02.08. TĘSKNO
10.08. TED NEMETH