Listopad jest miesiącem, który kojarzy się najbardziej ze Świętem Zmarłych i nadchodzącymi wielkimi krokami świętami Bożego Narodzenia. To również miesiąc, w którym dni są coraz krótsze, ponure i pełne zimnej, nieprzewidywalnej pogody. W tym miesiącu pub Koniec Świata zaprasza na wspaniałe wydarzenia, które pomogą tchnąć pogodną atmosferę w otaczającą nas rzeczywistość.

Chlanie wódy ryjem

„Chlanie wódy ryjem” to kolejna edycja wydarzenia określanego jako „powrót żywych trupów”, na którym będzie można bawić się w rytmach muzyki hard metalowej/rockowej. Jest również swoistą imprezą na cześć Halloween, gdyż osoby przebrane, zostaną specjalnie uhonorowane gratisowym piwem!

Wystąpią dla Was:

  • Witch Dr.,
  • Kruszytop,
  • MONYA,
  • Katz Perski (live),
  • Sinsky (live).

Kiedy i za ile? 1 listopada, godz. 22.00-05.00; wstęp bezpłatny.

Rottin’ Green + In the Van

Rottin’ Green to szalone trio pochodzące z Suszu. W 2016 roku zespół wydał debiutancki album zatytułowany „Break the Chains”, który jest osadzony w grunge’owym klimacie rodem z lat 90. W tym roku grupa rusza w trasę koncertową ze swoim najnowszym albumem „ATOMIC TRIP”. Ponadto zagra wtedy także  In The Van – toruński zespół grający garage/alt rock, który zaprezentuje cztery świeżutkie single!

Kiedy i za ile? 8 listopada, godz. 20.00-23.00; bilety w cenie 15 zł, do nabycia przed wejściem na wydarzenie.

Den Of Drumz: Subroot (Hirszu & Basskit & Tape)

„Den Of Drumz” to jedenasta edycja wydarzenia skupiającego się wokół dubstepu. Podczas tej imprezy uczestnicy będą mogli zanurzyć się w „gorącą lawę” basu. W tym miesiącu wystąpi dla Was ekipa Subroot, w której skład wchodzą” Hirszu, Basskit oraz Tape. To grupa DJ-ów, producentów i organizatorów basowych wydarzeń w Warszawie, koncentrująca się na zarażeniu uczestników pozytywną energią płynącą z niskich częstotliwości. Inicjatywa wspólnej działalności narodziła się w 2015 roku – od tego momentu grupa zorganizowała aż siedem edycji w cyklu Subroot. Warto wspomnieć, że muzyka basowa jest muzyką, której nie usłyszy się w radiu, a jej doświadczenie na żywo w klubie zdecydowanie odbiega od odbioru internetowego.

Kiedy i za ile ? 9 listopada, godz. 21.00-04.00; bilety w cenie 10 zł, do nabycia przed wejściem na wydarzenie.

Hypnos

Hypnos to czeska grupa grająca death metal, która powstała w 1999 roku. Jej członkowie wcześniej byli zaangażowani w zespół Krabathor. Jest to jedna z najstarszych i najbardziej znanych kapel działających na wschodzie Europy.  Już w 2000 roku wydała swój debiutancki album zatytułowany „In Blood We Trust”. Hypnos występowali wraz z takimi zespołami jak: Napalm Death, Vader czy Amon Amarath. W 2018 roku wyruszyli w swoją pierwszą prawdziwą trasę koncertową po Europie.

Kiedy i za ile? 12 listopada, godz. 20.30-22.00. Brak informacji dot. ceny biletów.

Fumez/BuryTheOrchid!

Fumez to nazwa grupy, która powstała w 2015 roku w Elblągu. Artyści, którzy ją tworzą, skupiają się na muzyce, będącą naturalną mieszanką ciężkich brzmień, o silnym zabarwieniu emocjonalnym. Ich przekaz jest przede wszystkim szczery, co uważna publika zauważy od razu. Grupa towarzyszyła na scenie takim zespołom jak Coma, Myslovitz, Clock Machine czy Cochise. W 2018 roku Fumez ruszyło w trasę koncertową „Inhale or die tour”, w ramach której zagrali w 16 miastach w całej Polsce. W tym miesiącu przedstawią dla Was swój pierwszy pełnoprawny albumu zatytułowany „First to sin”!

Ponadto wystąpi dla Was zespół Bury the orchid, który powstał w 2016 roku w Bydgoszczy. Już na początku 2018 roku zespół zakwalifikował się do finałowego koncertu w konkursie dla muzyków z województwa kujawsko-pomorskiego.

Kiedy i za ile? 15 listopada, godz. 21.00-00.30; bilety cenie 20 zł, do nabycia przed wejściem na wydarzenie.