Z czym kojarzy Wam się listopad? Z mrokiem i przygnębieniem? Pasuje. A może z energią i tańcem? Też pasuje! Koncerty w listopadzie w Dwóch Światach są tak różnorodne, że zadowolą nawet wybrednych fanów muzyki.

Cerber

Pierwszy listopadowy koncert w Dwóch Światach zapowiada się naprawdę mrocznie. Zespół Cerber to trio z Olsztyna, które tak jak nikt inny zna się na sztuce ciężkiego brzmienia. To spójny, przemyślany hardcore, który przyczynia się do zadawania wielu pytań. A czy udziela odpowiedzi? Sprawdźcie w Dwóch Światach.

Kiedy i za ile? 2 listopada 2018 (piątek), godz. 20:00. Bilety w cenie 20 zł do kupienia w dniu koncertu.

Paweł Izdebski Solo Act

Wiecie, czym jest bluepop? Nie? To znaczy, że musicie zobaczyć Pawła Izdebskiego na żywo! To wokalista Studia Accantus, a także aktor musicalowy. W 2017 roku wydał swoją pierwszą EP-kę pt. „Książę naiwności”. Utrzymana jest ona w stylu bluepop – muzyk łączy na niej muzykę alternatywną i bluesową z popowym brzmieniem gitary.

Kiedy i za ile? 9 listopada (piątek), godz. 19:00. Bilety w przedsprzedaży – 35 zł, w dniu koncertu – 45 zł, dostępne na KupBilecik.pl lub w barze klubu.

Hypodermic pres. Oldschool

Hypodermic Crew działają na toruńskiej scenie już od 18 lat. Projekt tworzą obecnie DJ Lunatic i DJ Break’e, Mc Qbape. Ale nie tylko oni pojawią się podczas koncertu w Dwóch Światach. Zagrają dla Was także DJ/ Mc Akira, DJ Patrol i Mc Fantazja z Łodzi oraz DJ Big Man z Miasta Kopernika. Wydarzenie połączone jest ze zbiórką pieniędzy i karmy dla zwierzaków z toruńskiego Schroniska.

Kiedy i za ile? 10 listopada 2018 (sobota), godz. 22:00. Bilety w cenach 5 zł dla osób w T-shircie Hypodermic Crew, 10 zł dla osób z listy FB, które do północy 10 listopada klikną „wezmę udział”, 15 zł dla pozostałych osób.

Dagorath, Angrrsth, Xarzebaal

Trzy zespoły. Dwa miasta. Moc. Koncert Dagorath, Angrrsth, Xarzebaal to coś dla fanów black metalu, death metalu i surowego brzmienia. Będzie krew, siarka i kwas.

Kiedy i za ile? 16 listopada 2018 (piątek), godz. 19:00. Bilety w cenie 20 zł do kupienia w dniu koncertu.

Tekno Party

To impreza organizowana przez Tekno Kolektyw. Kto tym razem pojawi się na scenie? Więcej informacji wkrótce.

Kiedy i za ile? 17 listopada 2018 (sobota), godz. 21:23.

 

Jan-rapowanie (Koncert Premierowy)

Jan-Rapowanie urodził się 20 lat temu. W 2018 roku wydał swój debiutancki album „Nocna Zmjana” i to właśnie repertuar z tego krążka zaprezentuje na koncercie w Toruniu. Janek, mimo młodego wieku, ma na koncie współpracę z Białasem, VNMem, Smolastym, Gedzem, Szpakiem czy Kobikiem. O tym chłopaku jeszcze będzie głośno!

Kiedy i za ile? 23 listopada 2018 (piątek), godz. 20:00. Bilety w cenach 25 zł, 30 zł, 35 zł dostępne online. Możliwy również zakup biletu VIP w cenie 105 zł. Bilet VIP upoważnia do: spotkania i rozmowy z Jankiem oraz gośćmi po próbie dźwięku, wcześniejszego wejścia do klubu, pamiątkowego koncertowego plakatu, zdjęcia aparatem INSTAX (polaroid) z autografem. Liczba biletów VIP ograniczona. Wejściówki VIP można zakupić mailowo: na: classichomies@gmail.com. W temacie wpiszcie VIP TORUŃ.

Pampeluna, Nikt, Fosfor

F@K THE RULEZ TOUR przybywa do Torunia! Pampeluna, Nikt i Fosfor pokażą Wam, jak być niegrzecznym… Jeśli jeszcze tego nie wiecie. Pampeluna to zespół istniejący od 10 lat. Formacja gra muzykę z pogranicza rocka i metalu. Wyróżnia ich jednak potrójny wokal i wykonywanie piosenek w językach latynoskich. Z kolei zespół Nikt powstał 20 lat temu, a w Toruniu będzie promował swój najnowszy album „Runda 3″. Możecie kojarzyć ich z programu „Must Be The Music”. Na scenie tego samego wieczoru zobaczymy także Fosfor, zespół, którego inicjatorami są są Leszek Grzywacz i Maciej Blaszke. Grupa może pochwalić się występami na kilku festiwalach muzycznych. Występowali także u boku takich gwiazd jak TSA, Acid Drinkers, Coma, Hunter.

Kiedy i za ile? 24 listopada 2018 (sobota), godz. 19:00. Bilety w cenie 15 zł do kupienia w dniu koncertu.

[fot. wydarzenie na Facebooku]