Lutowy rozkład koncertów w klubie Dwa Światy to przewaga ciężkiego brzmienia, jednakże czarny koń rozkładówki, Tede, rozbuja fanów rapu.

Podwórkowi Chuligani/Royal Kids Of The 1977/Granda

Od 20 lat występujący na różnych polskich scenach, poruszający się w rytmach ska i punku. „Rude Boy Janek” czy „Ska ska ska”, to jedne z wielu hitów grupy. Często bywający na toruńskiej starówce, z chęcią wracają by wspólnie przeżyć eksplozję muzyczną. Zagrają piosenki z nowej płyty „Prowincjonalna Łobuzerka” ale nie zabraknie evergreenów bandu. Royal Kids Of The 1977 zaś zaprezentują klasycznego punka. Jako coverband, odtworzą szlagiery takich zespołów jak m.in Roxy Music. Granda czyli młoda krew z Chełmży zagrają solidną dawkę głębokiego i szczerego punk rocka.

Kiedy i za ile? 2 lutego, godz. 20:00. Bilety – 30 zł w dniu koncertu, do nabycia przed bramkami.

Tankograd, Weird Tales, Megalomorfus

Zupełnie nowy materiał, którego Toruń, jako jedno z nielicznych miast, posłucha jako pierwszy. Tankograd charakteryzuję się w tematyce swojej twórczości tematami wojennymi – o przykrych i dotkliwych konsekwencjach na różnych płaszczyznach związanych z walką na froncie. Weird Tales zaprezentował swój debiutancki krążek „Hell Services Cost A Lot”, który jest określany przez samych twórców jako mieszanka, wszystkiego czego mieszać się nie powinno. Album zawiera 6 kawałków z gatunku doom metalu, które między innymi będzie można usłyszeć na koncercie. Megalomorfus swoje brzmienie gruntuje o ciężki basy, bębny czy gitarę. Rodzimy zespół, który muzycznie działa od 2014 roku. Będzie to wyjątkowa muzyczna podróż, do której możesz się dołączyć.

Kiedy i za ile? 3 lutego, godz. 19:00. Bilety – 15 zł w dniu przedsprzedaży oraz 20 zł w dniu koncertu, dostępne w lokalu, w godzinach pracy (codziennie od 17:00).

DeepWoods – Abrakadabra, Minibeat

Nadchodząca edycja Kosmosu objawi się towarzystwem twórców – Abrakadabra i Minibeat. Zaprezentują przekrój dźwięków m.in deep house czy future house, które nie pozwolą wam zasnąć tego wieczora. Ponadto na konsoli zagra dj Żółty z Po Drugiej Stronie Techno.

Kiedy i za ile? 9 lutego, godz. 22:00. Bilety – 10 złoty, dostępne w klubie (lokal otwarty codziennie od 17:00).

Alians/Zamza

Polski punk, a właściwie mieszanka gatunkowa bo hardcore, regge i folk wybrzmiewa w poszczególnych utworach grupy Alians. Od 1990 roku wydali 9 płyt, odwiedzili tysiące polskich miast, zagrali pokaźną sumę koncertów, przybili piątkę z wieloma fanami. Teraz Toruń ma okazję doświadczyć multibrzmienia zespołu. Alternatywą tego samego gatunku muzycznego jest grupa Zamza, która ma za sobą wspólne koncerty m.in z Kultem czy Pidżamą Porno. To będzie wieczór muzycznej wolności.
Kiedy i za ile? 16 lutego, godz. 19:00. Bilety w przedziale cenowym od 30 do 35 zł, dostępne w klubie (lokal otwarty codziennie od 17:00).

Tede

Jacek Graniecki, kojarzycie? Tylko nieliczni. Tede, znacie? Znają wszyscy. Jeśli nie muzykę, to pseudonim i samą postać. Dobra okazja by zaznajomić się z twórczością tego artysty. W lutowym rozkładzie koncertowym klubu to bezprecedensowy hit. Raper zagra w ramach transy #NOJItour ELLIMITATI – NOJI, gdzie uraczy fanów utworami z nadchodzącego krążka „KARMAGEDON”. Poza nowościami, nie zabraknie szlagierowych numerów artysty.

Kiedy i za ile? 22 lutego, godz. 20:00. Bilety w przedziale cenowym: 30 zł ( 1 pula ) – (wyprzedane)/
35 zł ( 2 pula )/ 40 zł ( 3 pula )/ 70 zł ( Bilety VIP ), dostępne emailowo – kup.bilet123@gmail.com lub w klubu (codziennie od 17:00).