Temperatura z każdym dniem nieustanne rośnie. Odchodzi  zimowo-wiosennej szarówka. Na to miejsce wchodzą wysokie temperatury, zabawa do białego rano i świetna muzyka w Dwóch Światach.

TPS ZDR + Goście

Koncert organizowany w ramach trasy koncertowej „#HURTTOUR2019″. Usłyszymy najbardziej znane i lubiane kawałki z dotychczasowych solowych płyt razem z gośćmi, oraz nowy materiał z nadchodzącego albumu  HURT, nie zabraknie dobrze znanych klasyków z płyt ZDR. Jako goście specjalni wystąpią: Dack / Dawid SBT Official / Sztywny Julian WRO, support: KRYSPI, before – AFTER PARTY

Kiedy i za ile? 10 maja, godz. 19.00, bilety w cenie 30 – 60 zł.

De Revolutionibus Orbium Inferorum #1

Nowa inicjatywa, mająca na celu promowanie muzycznego podziemia. Organizatorów interesują „kapele grające szczerą, świeżą i bezkompromisową muzykę w klimatach black i death metalowych.” Tego wieczoru usłyszymy: In Twilight’s Embrace – metal śmierci,  Czort – black metal, Angrrsth – black/death oraz Ortsul – black metal.

Kiedy i za ile? 17 maja, godz. 18.00, bilety w cenie 30 zł.

Egzegeza: Księga Pszczół · Tau

Będzie to premierowy koncert projektu pt. ,,Egzegeza: Księga Pszczół” Jak podano na stronie wydarzenia: ” Egzegeza: Księga Pszczół” to opowieść o człowieku takim jak Ty, który każdego dnia poszukuje odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania. Czternaście bogato zaaranżowanych utworów zawierają historię, której nie sposób zrozumieć bez wysłuchania jej w całości. Autor przenosi odbiorcę w świat analogowych, żywych brzmień i głębokich metafor. Klimat płyty wymyka się ze współczesnych standardów. Wzbudza refleksję nad tajemnicą życia i śmierci. ,,Egzegeza: Księga Pszczół” to spójny, dojrzały i nietuzinkowy projekt w którym dopracowany jest każdy najmniejszy szczegół.”

Kiedy i za ile? 23 maja, godz. 20.00, bilety w cenie 25 zł.

MOBBYN

Na scenie wystąpi MOBBYN – duet, który stanowił Oyche Doniz (Doni JWP) oraz Młody G (Belmondo). W 2016 roku wydali płytę o nazwie MOBBYN. Zawiesili swoją działalność w 2017 roku, a rok później całkowicie się rozpadli. Teraz usłyszymy ich ponownie.

Kiedy i za ile?  31 maja, godz. 20.00, bilety  w cenie 30 – 35 zł.