W maju w Lizard King odbędzie się koncert w hołdzie jednej z najpiękniej śpiewających Brytyjek – Adele. Ponadto, jeden z wieczorów będzie poświęcony hitom, które bardziej od tego, kto je wykonał.

Marta Podulka – tribute to Adele

Zdobywczyni trzeciego miejsca w programie „Mam Talent” zmierzy się z twórczością laureatki nagród Grammy w towarzystwie czteroosobowego zespołu. Aranżacje hitów Adele zostaną specjalnie przygotowane na tę okazję, co jest już wystarczającym powodem, by wybrać się na ul. Kopernika.

Kiedy i za ile? 9 maja, godz. 19:00. Bilety w cenie 39 zł w przedsprzedaży dostępne na biletyna.pl/w drugiej puli ich cena wyniesie 49 zł.

Tribute To – One-Hit Wonders: 1 Przebój – 1000 Wspomnień!

Artyści jednego przeboju – Gotye, Sam Brown, Rotary. To ich utwory usłyszymy na specjalnym koncercie poświęconym hitom, które każdy zna, lecz nie koniecznie wszyscy znają ich wykonawcę. Na scenie ma wystąpić kilkunastu muzyków z różnych krajów. Dochód z koncertu przeznaczony zostanie Hospicjum dla Dzieci „Nadzieja”.

Kiedy i za ile? 23 maja, godz. 19:00. Bilety w formie cegiełek będą dostępne przed wejściem do klubu – ich cena to 15 zł, ale kto chce, może ofiarować na cele Hospicjum większą kwotę pieniędzy.