W październiku w Lizard Kingu w Toruniu czeka na nas parę koncertów, burleska czy impreza z hitami Eda Sheerana.

 Ed Sheeran Night

Już drugi muzyczny wieczór z brytyjskim artystą poprowadzi Wojtek Kiełbasa, toruński gitarzysta i wokalista. Przekrój nastrojów na imprezie będzie szeroki, jak sama muzyka Eda. Ma być i energicznie, i nastrojowo, więc na imprezie dobrze bawić się będą wszyscy.

Kiedy i za ile? 4 października (czwartek), godz. Bilety w cenie 20 zł (do 3 października) i 25 zł dostępne na: https://goout.net/pl/bilety/ed-sheeran-night-wojtek-kielbasa/tvxc/ i na biletyna.pl.

II Toruńska Scena Burleski

Komedia, teatr, rewia, taniec, a nawet szczypta pikanterii – tak organizatorzy zapowiadają już drugą w Toruniu wieczór z burleską, czyli najkrócej mówiąc parodią poważnych form, takich jak opera czy operetka. Podczas wydarzenia wystąpią Rose de Noir, Grotesque bel Air, Castia la Rossa, Pearl Pepper, Morticia von Black oraz Lady AnnMart.

Kiedy i za ile? 11 października (czwartek), godz. 21:00. Bilety w cenie 30 zł dostępne na biletyna.pl lub w barze Lizard Kingu [wtorek – sobota, od godz. 18:00] oraz biurze Copernicana przy ul. Żeglarskiej [pon – pt, w godz. 9:00-17:00].

Marek Raduli Squad

Muzyczne trio Marek Raduli (był członek Budki Suflera), Bartek Pietsch, Waldek Franczyk składa się z wyśmienitych instrumentalistów. Na ich występie usłyszymy brzmienia gitary elektrycznej, akustycznej, basowej i perkusji.

Kiedy i za ile? 18 października (czwartek), godz. 20:30. Bilety w cenie 30 zł (w przedsprzedaży na biletyna.pl) i 40 zł (w dniu koncertu przy wejściu do klubu).

Young Igi/Konfetti Tour

Koniec miesiąc w Lizard Kingu zakończy 18-latek z Łodzi wykonujący trap – Young Igi. Koncertem będzie promował album „Konfetti”. Miliony odsłon piosenek na You Tube i coraz bardziej wypełnione sale koncertowe. Tak rozwija się kariera artysty, którego nieodłącznym atrybutem jest autotune.

Kiedy i za ile? 25 października (czwartek), godz. 19:00. Bilety: I pula 35zł, II pula: 40zł dostępne online na Going (start przedsprzedaży 30 września o godz. 14:00), kolekcjonerskie do kupienia w Lizard King Toruń od 5 października, bilety VIP 99zł – dostępne na Going.