W styczniu w Lizard King Toruń odbędą się dwa wydarzenia koncertowe. Przy ul. Kopernika zostanie oddany należny hołd Led Zeppelin a także będzie można usłyszeć trochę toruńskiego metalu.

Taz & Heavy Metal Way

Toruński Taz, grający trash metal, powstał w roku 2004. Od tego czasu zagrali na wielu festiwalach i konkursach. W pierwszym koncercie w Lizard King w 2019 roku towarzyszyć im będą Heavy Metal Way, również z Torunia (hard rock/metal)Koncert będzie formą podziękowania za „10 lat posługi barmańskiej” jednego z pracowników klubu Rupiego.

Kiedy i za ile? 4 stycznia, godz. 19:00. Bilety w cenie 15 zł dostępne są na stronie biletyna.pl lub w barze klubu (od wtorku do soboty po godzinie 18:00).

Pled Zepchlim na 50-lecie Led Zeppelin

Zespół Jimmy’ego Page’a także w Toruniu będzie uhonorowany na swoją 50. rocznicę powstania. „Stairway to Heaven” czy „Kashmir” wybrzmią w wykonaniu doskonale znanego miejscowym fanom Led Zeppelin toruńskiego tribute bandu Pled Zepchlim.

Kiedy i za ile? 3 lutego, godz. 20:00. Bilety dostępne są w cenach: 30 zł przedsprzedaż w klubie, 35 zł przedsprzedaż na biletyna.pl oraz 40 zł w dniu koncertu. Bilety z pierwotnego terminu koncertu, 20 stycznia, zachowują ważność. [AKTUALIZACJA]