We wrześniu Toruń ukaże swoje muzyczne oblicze. Tego miesiąca odbędzie się seria koncertów, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Usłyszymy gwiazdy mniejszego i większego formatu, od melancholii po szaleństwo. Koncertowanie czas zacząć!

Gang Śródmieście zaprasza na wrześniową odsłonę trasy Feminopolo Tour!

Woalki, brokat i maski w stylu Zorro. Osiedlowy sznyt i przejaskrawiona dziewczęcość. Zespół muzyczny Gang Śródmieście grasuje po Warszawie dopiero od trzech miesięcy, ale jego członkinie to nie debiutantki. Tworzą go: muzyczka i aktorka Karolina Czarnecka, basistka i wokalistka Magda Dubrowska oraz multiinstrumentalistka Nela Gzowska. Dziewczyny kontynuują tradycję kobiecego gangu, który grasował po Warszawie na początku XX w. W jego kodeksie zapisane było: bronić przed przemocą, wymierzać sprawiedliwość, walczyć o swoje prawa. Gang Śródmieście działa w myśl idei DIY. Dziewczyny same komponują muzykę i piszą teksty, tworzą bity i teledyski.

kiedy i za ile? 20 września, godz. 20:00. Bilety w cenie 20 zł. W dniu koncertu, na bramce – 30 zł.

Hiniol i PW promują album „Mej Duszy Dziecko”

„Mej duszy dziecko” to pierwsza solowa płyta Hinola, reprezentanta Polskiej Wersji. Po sukcesie albumu „Notabene” współtworzonego razem z Jano, Hinol zdecydował się na wydanie swojego solowego albumu. Słuchając tej płyty możesz spodziewać się kompilacji utworów motywujących, ulicznych oraz lżejszych, trafiających do szerszego grona słuchaczy. Bez wątpienia jest to płyta, która mocno namiesza na rynku w tym roku. Za bity odpowiedzialni są Choina, PSR, Tune Seeker, Małach, Sickquence, Flame, Poszwixx.

kiedy i za ile? 21 września, godz. 20:00. Bilety stacjonarnie w klubie NRD: I PULA 30 zł / II PULA 40 zł.  Bilety online:I PULA 35 zł / II PULA 45 zł.

Music Is The Weapon Fest On Tour w NRD

Wydarzenie to składa się z dwóch dni koncertów kapel związanych z wydawnictwem Music is the weapon. W klubie NRD zagra dla nas 7 grup. W sobotę zagrają: Wulkan, Good Night Chicken, Godot. Kempa Lubiewski (after- TRZASKI). W niedzielę będziemy mogli posłuchać takich zespołów jak: Jesień, Królestwo, Katie Caulfield czy Ugory. Kolejność występujących kapel jest losowa i dowiemy się o niej chwilę przed rozpoczęciem wydarzenia.

kiedy i za ile? 22.09 i 23.09, godz. 19:00. Bilety: sobota 20 zł, niedziela 25 zł, karnet 40 zł.