Budzik to restauracja z dość niecodzienną ofertą. Serwuje przede wszystkim śniadania w różnorakiej formie na ciepło i zimno, a ponadto przy współpracy z dietetykiem jej pracownicy przygotowują specjalne zbilansowane koktajle. Są one przygotowywane na indywidualne zamówienie, a więc klienci mają pewność, że zagwarantują sobie najbardziej potrzebne składniki mineralne i wartości odżywcze.

DSC00330

Menu

Menu restauracji choć wygląda na dość skromne i nierozbudowane to zapewnia prawdziwą przyjemność kulinarną każdemu, najbardziej wybrednemu klientowi. W swojej ofercie posiada: pannini, zupy, bułki, koktajle, kubki śniadaniowe, sałatki, liczne herbaty i własne wypieki.

Powiedzmy kilka słów o pannini. Są to tostowane duże kanapki (innymi słowy pizza w toście), które są sycące i bogate w składniki odżywcze, a przy okazji przystępne cenowo.

Budzik Coffee & Breakfast to idealny lokal dla zabieganych ludzi, którzy szukają chwili wytchnienia, jak i również potrzebują smacznego posiłku w codziennym maratonie pomiędzy domem i pracą lub uczelnią.

Budzik Coffee & Breakfast – adres i kontakt

Toruń, ul. Gagarina 152, 87-100 (nr tel. 575 343 693)

Godziny otwarcia:

poniedziałek- piątek: 7:00-16:00

sobota- niedziela: zamknięte.

cezar 3

Konkurs

W naszej trzeciej już odsłonie konkursu „Toruń na zdjęciach” można wygrać tym razem pyszne śniadanie dla dwojga z napojem i słodkim deserem w restauracji, która specjalizuje się w pożywnych śniadaniach. Jak wszystkim dobrze wiadomo śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Jeśli jeszcze nie spróbowaliście dań serwowanych w lokalu lub jeszcze nie jesteście fanami śniadań Budzika, to koniecznie musicie wziąć udział w naszym konkursie.

Toruń widziany „oczami” Waszych smartfonów czy aparatów fotograficznych – taki jest cel naszego konkursu. Na profilu Spod Kopca na Facebooku znajdziecie post konkursowy (kliknijcie tutaj), pod którym w komentarzu należy zamieścić zdjęcie, na którym ukazany zostanie Toruń. Po prostu Toruń, w najróżniejszych, a także najpiękniejszych (choć też w nieoczywisty sposób) jego obliczach.

Regulamin konkursu

W konkursie mogą brać udział amatorzy i profesjonaliści. Wybierając najciekawsze zdjęcie, będziemy kierowali się głównie oryginalnością fotografii. Waszego autorstwa. Konkurs trwa od 10 do 17 marca 2019 r. O rozstrzygnięciach poinformujemy w komentarzu pod postem konkursowym następnego dnia.

Nagroda

Nagrodą w naszym konkursie jest voucher dla 2 osób wartości 50 zł na dowolne śniadanie lub lunch w zestawie z napojem i deser w Budzik Coffee & Breakfast.

DSC_2330