Kredens to typowo studencki pub a zarazem jedno z najbardziej klimatycznych lokali w sercu Torunia. Słynie z tego, że w każdy dzień tygodnia jest oblegany przez młodych ludzi szukających odrobiny wytchnienia.  Poza dobrą muzyką, do której można potańczyć na parkiecie i przytulną atmosferą można tu również dobrze zjeść i wypić różnego rodzaju trunki. Serwuje się tu m.in. pizzę oraz piwo, na które stać każdego studenta, co jeszcze bardziej zachęca do odwiedzania tego miejsca.

Menu

Choć w Menu nie ma wielu rzeczy to jednak każdy z chęcią tu wpada. W karcie znajdziemy domowego burgera, frytki oraz najważniejsze, kilka rodzajów pizzy. Chętni mają do wyboru zarówno dania wegetariańskie, jak i te z mięsem. Niektórzy mogą się zmartwić tym, że nie będą mogli wybrać wielkości pizzy. Z drugiej strony każda pizza ma aż 42 cm. Oznacza to, że studenci za niewielkie pieniądze mogą bez problemu napełnić brzuchy smacznymi fast-foodami.

Kredens – adres i kontakt

Toruń, Szewska 10, 87-100 (nr. Tel. 533 332 929)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – czwartek: 13:00 – 2:00

Piątek – sobota: 13:00 – 3:00

Niedziela: 13:00 – 0:00

Konkurs

W naszej kolejnej odsłonie konkursu „Toruń na zdjęciach” można wygrać 2 vouchery na posiłki do syta. Jak wiemy, każdy po ciężkim dniu chętnie odpręży się w klimatycznym miejscu przy piwie i domowej, cieplutkiej pizzy. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji skosztować wyśmienitego “placka” w lokalu lub nie mieliście motywacji do przyrządzenia sobie domowego burgera, to koniecznie weźcie udział w naszym konkursie.

Toruń taki, jak TY go widzisz, uwieczniony dzięki twojemu smartfonowi czy też aparatowi fotograficznemu – o to chodzi w konkursie. Na profilu Spod Kopca na Facebooku znajdziecie post konkursowy (kliknijcie tutaj), pod którym w komentarzu należy zamieścić zdjęcie, na którym ukazany zostanie Toruń. Daj się zakochać w naszym pięknym mieście, pokaż co w nim najbardziej lubisz, niech inni też mają okazję, by tego doświadczyć.

Regulamin konkursu

W konkursie mogą brać udział amatorzy i profesjonaliści. Wybierając najciekawsze zdjęcie, będziemy kierowali się głównie oryginalnością fotografii. Waszego autorstwa. Konkurs trwa od 17 stycznia do 23 stycznia 2020 r. O rozstrzygnięciach poinformujemy w komentarzu pod postem konkursowym następnego dnia.

Nagroda

Nagrodą w naszym konkursie są 2 vouchery o wartości 50 zł na posiłek do syta w pubie Kredens bez ograniczeń, jeśli chodzi o liczbę osób, które mogą z niego skorzystać.