Krzysztof Krawczyk w Toruniu zagra w Auli UMK wraz z 10-osobowym zespołem. To kolejny przystanek na trasie z okazji swojego 55-lecia solowej kariery.

Krzysztof Krawczyk – artysta, który wydał 42 albumy

Artysta, który swoją karierę muzyczną rozpoczął z zespołem Trubadurzy karierę solową rozpoczął w 1973 r. W tym czasie próbował występów w Stanach Zjednoczonych, „romansował” z muzyką disco polo, wydał aż 42 solowe płyty, nie licząc albumów koncertowych, świątecznych i religijnych. Jego albumy 4 razy zyskały status platynowych i 11 raz złotych płyt.

Przekrój nagród i wyróżnień jakie otrzymywał w trakcie swojej kariery artysta był często bardzo szeroki. Tylko w tym roku Krzysztof Krawczyk był nominowany do Fryderyka, otrzymał podczas szeroko komentowanego występu (Krawczyka posądzono o śpiewanie z playbacku) na festiwalu w Opolu statuetkę za całokształt pracy scenicznej od Telewizji Polskiej a także poświęcono mu złotą okładkę „Super Expressu”.

Krzysztof Krawczyk, którego popularność odżyła w ostatnich latach m. in. za sprawą internetowych przeróbek jego utworów, wśród młodych ludzi. W 2018 r. zagrał na juwenaliach w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Szczecinie i Olsztynie. W tym intensywnym dla Krawczyka roku wydał on także album „Biało Czerwoni! Przeboje kibica” z taką piosenką, jak „Lewandowski, gol dla Polski”.

Różnie można oceniać karierę artysty, w tym zwłaszcza jego ostatnie lata działalności. Nie da się jednak zaprzeczyć, że koncert Krzysztofa Krawczyka w Toruniu Aulę UMK z dużym prawdopodobieństwem wypełni do ostatnich miejsc.

Gdzie i kiedy?

Gdzie? Aula UMK, ul. Gagarina 11

Kiedy? 14 grudnia, godz. 19:00.

Bilety: w cenach od 85 zł do 125 zł dostępne na ticketglobalart.com, kupbilecik.pl, koncertomania.pl, biletyna.pl, ebilet.pl, eventim.pl.

Bilety są dostępne także w stacjonarnych punktach sprzedaży: Coco Tours Agencja Turystyczna ul. Małe Garbary 21 i Legionów 216f, Arena Toruń ul. Gen. J. Bema 73-89, Sklep Kibica – Klub Sportowy Toruń ul. Stanisława Żółkiewskiego 15 (CH ATRIUM Copernicus – obok sklepu DECATHLON), MILENIUM ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Toruń ul. Lelewela 28E, Copernicana Biuro Turystyczne ul. Żeglarska 18/1, Sklep z Piernikami Piekary 43/2, Biuro Podróży Travelplanet (Polna Park) ul. Ugory 2.

Wydarzenie na Facebooku.