Ostatnie dni tego miesiąca zapewnią miłośnikom polskiej muzyki ciekawe wrażenia. 25 września o godzinie 19:00 Good Taste Production zaprasza na koncert Kuby Badacha!

Młody artysta zabierze Was w podróż w czasie czerpiąc inspirację od dawnych artystów naszej sceny. Któż nie zna tej legendy polskiej sceny muzycznej. Polski saksofonista altowy i perkusista, wokalista jazzowo-popowy, artysta kabaretowy oraz aktor w jednej osobie. Tak, chodzi o Andrzeja Zauchę, znanego między innymi z  jego pierwszego solowego albumu Wszystkie stworzenia duże i małe. I to właśnie jego utwory, w nowej, autorskiej aranżacji, Kuba Badach wraz z Jackiem Piskorzem zaprezentują w toruńskim CKK Jordanki.

– To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd”… Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory… – mówi wokalista.

Kuba Badach jest artystą o wielu obliczach. W jednej osobie wokalista, kompozytor, instrumentalista, producent muzyczny oraz aranżer. Lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Pierwsze kroki w kierunku kariery stawiał jako dwunastolatek, kiedy to nagrał płytę z kolędami. Teksty utworów napisane zostały specjalnie dla niego, przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. Jest absolwentem klasy wokalnej Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Na swoim koncie posiada także nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii Wokalista.

DATA: 25 września 2016 (niedziela), godz. 19:00
MIEJSCE: CKK Jordanki, al. Solidarności 1-3
BILETY: 69 zł (strefa C), 89 zł (strefa B), 99 zł (strefa A)
SZCZEGÓŁY:
bilety: goodtaste, bilety24, biletomat, kupbilecik, ticketpro, eventim oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn
wydarzenie: facebook

[fot. materiały organizatora]