Jeśli jesteście fanami oryginalnego brzmienia i lubicie odkrywać nowych wykonawców, mamy dla Was ciekawą propozycję! W kwietniu Toruń odwiedzi bowiem ciekawy duet – Kwiat Jabłoni. Choć na muzycznym rynku istnieją od niedawna, zaskarbili sobie już serca wielu osób!

Kwiat Jabłoni w Toruniu

Kwiat Jabłoni to duet, który tworzy rodzeństwo: Kasia Sienkiewicz – wokalistka, która gra na fortepianie oraz jej także śpiewający brat Jacek Sienkiewicz, który poza śpiewem, gra także na mandolinie i zajmuje się efektami elektronicznymi. Kasia i Jacek pochodzą z Warszawy, a zespół założyli w marcu ubiegłego roku. Charakteryzuje ich wyjątkowe, folkowo-popowe brzmienie, które łączy wspomniane wyżej instrumenty ze śpiewem i elektronicznymi efektami.

Rodzeństwo zasłynęło piosenką „Dziś Późno Pójdę Spać”, która posiada już na serwisie YouTube ponad 4 miliony wyświetleń. Mają jednak na swoim koncie także inne, równie intrygujące utwory, a na 1 lutego planowana jest premiera ich debiutanckiej płyty „Niemożliwe”. Artyści jesienią śpiewali już w mieście Kopernika, jednak w kwietniu pojawią się w nim z powrotem, w ramach trasy, która ma na celu promocję ich krążka. Z całą pewnością warto wybrać się na koncert Kasi i Jacka, aby poznać ich ciekawą muzyczną osobowość, która może jeszcze nieźle zamieszać na polskim rynku!

Kwiat Jabłoni w Toruniu – szczegóły wydarzenia:

Kto: Kwiat Jabłoni

Kiedy: 14 kwietnia, godz. 20.00

Gdzie: Lizard King

Bilety: W cenie od 39-40 zł, dostępne na goout.net.