La La Land nie został co prawda najlepszym filmem tegorocznej gali Oscarów, ale i tak był wielkim zwycięzcą – otrzymał sześć statuetek. Musical podbił serca milionów widzów na całym świecie. Jeśli chcecie poznać fenomen tego niezwykłego filmu, a nadal go nie widzieliście, Kino Centrum daje Wam taką szansę.

Film Daniela Chazelle opowiada historię niespełnionej aktorki, Mii (Emma Stone) i sfrustrowanego muzyka jazzowego, Sebastiana (Ryan Gosling). Oboje snują marzenia o sławie w Hollywood – dążenie do ich spełnienia połączy ich losy i sprawi, że rozwinie się między nimi uczucie.

La La Land zachwycił widzów i krytyków wspaniałą grą aktorów, cudowną choreografią, doskonałą muzyką i piosenkami. Zgarnął sześć nagród Akademii, w tym dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, Emmy Stone i dla najlepszej piosenki, za utwór City of Stars.

Film oglądać można w Kinie Centrum w Centrum Sztuk Współczesnych „Znaki Czasu” (ul. Wały gen. Sikorskiego 13) w sobotę, 4 marca o 20:15, w niedzielę, 5 marca o 16:00, we wtorek, 7 marca o 15:45, w środę, 8 marca o 18:15 i w czwartek, 9 marca o 20:15. Bilety w cenie 12 zł ulgowy (dzieci i młodzież szkolna, studenci, emeryci i renciści, osoby z grupą inwalidzką, posiadacze karty absolwenta UMK), 14 zł normalny.

[fot. Kino Centrum]