Mają w swojej biografii współpracę z największymi artystami reggae, nie tylko z Europy, ale i z Jamajki. Bardzo poważany sound system Dreadsquad tworzą dwaj DJ-e MMF i Funksion.

W swojej twórczości łódzcy producenci łączą jamajskie reggae, dub, dancehall, ska i rocksteady z nowoczesnym brzmieniami. Wydali razem 4 mixtape’y, 4 płyty producenckie i ogromną ilość singli hulających po playlistach topowych DJ’ów. Współpracowali z tak znanymi artystami na scenie reggae jak m. in. z 21, Tenor Fly, Top Cat, General Levy, U Brown, Milion Stylez, Lady Chann, Tippa Irie, Jah Mason, Perfect Giddimani, Dr Ring Ding.

Dla mniej obeznanych z gatunkiem muzyki pochodzącym z Jamajki wywrze duże wrażenie kolaboracje z takimi artystami hip-hopowymi jak Tede, O.S.T.R i Numer Raz.

Przed legendami z Łodzi zagrają: Strunaman i Wujek Marek z Riddim Brothers, gospodarze imprezy Feel Like Jumping Sound System Freedom Sound i Hoody Dread, Diego Cichy Don oraz Mistah Lego z przedpremierowymi nagraniami z jego nadchodzącej Epki nagranej w dialekcie jamajskim – patois. Będzie zatem bardzo egzotycznie i energetycznie.

Nie można ominąć tak ciekawego wydarzenia, bo do Torunia przybywają artyści naprawdę światowej klasy.

Żeby zapoznać się z jamajskimi (ale i nie tylko) muzycznymi smakami należy przybyć do NRD 20 grudnia.

Miejsce i data:

Klub NRD, ul. Browarna 6

Start o godzinie 21, wejście za 10 zł.

Dołącz do wydarzenia tutaj.