„Staromodnie. Prosto. Blisko Was” – w tych czterech słowach, Igor Herbut opisał pierwszą trasę akustyczną zespołu LemON, która ruszyła we wrześniu. Już niedługo będziemy mogli usłyszeć jedną z najbardziej znanych grup muzycznych w Polsce, na toruńskiej scenie.

LemON akustycznie w Toruniu!

LemON tworzy muzykę od 2011 roku. Po wygranej programu „Must Be the Music” kariera zespołu rozwinęła się w zawrotnym tempie. Ich debiutancka płyta zyskała status platynowej, tak jak następny album „Scarlett”. Najbardziej znane utwory grupy rozbrzmiewają w większości stacji radiowych. Z naszych głośników płyną teksty piosenek śpiewane głębokim, mocnym głosem wokalisty.

W sierpniu tego roku zespół ogłosił pierwszą w ich muzycznej historii trasę akustyczną. Igor Herbut tak zapowiedział nadchodzące wydarzenie:

Niezwykły jest to rok. Rok zaczynania od nowa. Rok odkrywania na nowo. Kulminacja tych poszukiwań wydarzy się na jesieni – kiedy wyruszymy do Was z naszą pierwszą trasą akustyczną.

Jak się okazało, zespół postanowił zacząć od nowa, również na toruńskiej scenie. Już 22 listopada, będziemy mogli wsłuchać się „w drewno, metal, młoteczki, struny, pudła rezonansowe i wszystko to, na czym da się wystukać rytm” w Auli UMK.

LemON wykona swoje bardziej i mniej popularne utwory w szczególny sposób. Powrócą do pierwszych singli przedstawiając ich treść z innej, bardziej wrażliwej strony. Niewątpliwie będzie to coś świeżego i niezwykle emocjonalnego, dlatego warto biec po jeszcze dostępne bilety!

Gdzie i kiedy?

Kiedy: 22 listopada, godz. 19:00

Gdzie: Aula UMK, ul Gagarina 11

Bilety: Sprzedaż wejściówek ruszyła już w sierpniu, ale są jeszcze dostępne w cenie od 99 do 119 zł. Bilety można zakupić na: eBilet.pl oraz eventim.pl.